Problem z nokia n95 8gb

Witam wszystkich

Jakiś czas temu kupiłem telefon nokia n95 8gb i do pewnego czasu działało wszystko ok

przez pewnien okres zaczeło mi sie dziać coś z głośnikiem to znaczy żę gdy ja dzwoniłem do kogoś niesłyszałem go a on mie tak , nawet sygnału wybierania niebyło słychać dopiero gdy podłączyłem słuchawki słyszałem przez nie drugą osobe ten problem pojawiał sie sporadycznie i czasami po restarcie tel. znikał aż do dzisiaj gdy restart telefonu nie pomaga i wogóle niesłychać nic…

moja prośba jest taka abyście pomogli mi ocenić czy to napewno wina głośnika i jeżeli tak to jak droga będzie naprawa??

z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich

naprawa będzie tania ale ile zarządają to nie wiem… być może to tylko wina FW albo głośniczka do rozmów lub obu :wink:

pamiętaj że jeśli to chińska podróbka to żaden serwis tego nie weźmie… masz podróbkę to gadaj przez słuchawki :wink:

nie mam orgimalną komórke kupioną ze sklepu a apropo jeśli jest to wina FW to jak to usunąć?? (nieoriętuje sie w tematyce komórkowej zbytnio)

wgrać nowego softa?

PS. FW to firmware czyli po prostu soft :stuck_out_tongue: mam przeczucie że nie wiesz co to FW :wink: