Problem z Nokia PC Suite- Nokia 6300

Witam. mam problem .

Nie dostałem w mojej nokii kabla USB więc zoabczyłem, że można przesłać za pomocą Bluetooh.

Klikam i taki bład:

"Nie można użyć tego typu połączenia. Sprawdź, czy potrzebny sprzęt,

oprogramowanie i sterowniki są dostępne.(Code: OpenMedia).".

i nie wiedziałem co robić więc surfowałem po necie i znalazłem:

Edit by Wojtek.

A potem była taka odpowiedź :

Odinstaluj sterowniki dostarczone do BT i pozwol by system zainstalowal

swoje - bedzie dobrze:)

Edit by Oski.

Czy ktoś wie jaki jest fodler docelowy żeby usunać sterowniki ?? bo ja sie na tym nie znam;] z góry thx.

Wszystkie sterowniki w Windows znajdują się w folderze “windows\system 32\drivers”

Tyle że w tym przypadku musiałbyś znać dokładną nazwę pliku i znależć go spośrod dziesiątek innych.

Jest też inny sposób na odinstalowanie sterowników (znacznie lepszy). Uruchom Menedżera Urządzeń (Start->Uruchom->devmgmt.msc). W tym oknie poszukaj swojego urządzenia (w tym przypadku BT). Kliknij 2 razy na jego nazwę. W otwartym oknie przejdź na kartę “Sterownik” i kliknij przycisk “Odnistaluj”. Sterowniki zostaną odinstalowane. Teraz musisz już tylko zainstalować nowe - te które są według ciebie odpowiednie (te Windowsa).

Ja mam podobny problem co Kuba, ale do momentu nie można się połączyć. Nie idzie mi za nic …

Link do tematu:

viewtopic.php?f=12&t=244968

http://rapidshare.de/files/40528379/ConwiseBT.inf.html

To link do odpowiedniego sterownika, kombinowałem z tym ze 2 godziny, ostatecznie przy zainstalowanym wszystkim, i nokia Pc suite i sterowniki automatyczne, powziąłem się aktualizacji sterownika korzystając z menadżera urządzeń wybrałem załączony plik i jazda! !!