Problem z Norton AntiVirus 2005 Eng

Witam

Miałem już kiedyś podobny problem lecz tym razem jest to troszkę inna sytuacja.

Podczas każdego uruchamiania systemu wywala mi Norton (lub system) taki komunikat:

1.JPG

Próbowałem już konfigurację nortona zmienić ale niestety nic nie pomogło oprócz tego, że jak odznaczę te funkcje podkreślone na obrazku to mi już wtedy nie wywala tego komunikatu:

2.JPG

Ale i wtedy nie wiem czy norton działa w tle, ponieważ w zasobniku systemowym nie mam ikony nortona.

Szukałem także już na tym forum podobnego problemu i rozwiązania do niego ale niestety nie znalazłem. Nigdy wcześniej z czymś takim nie miałem problemów.

Prosiłbym o ewentualną poradę jak owy problem usunąć. Dzięki

Może po prostu zrób to, co jest napisane w komunikacie - odinstaluj i zainstaluj ponownie.

Już próbowałem i niestety nie pomaga. Kiedyś miałem konflikt Nortona z Office ale udało mi się go naprawić a teraz to nie wiem o co mu chodzi :?

Po odznaczeniu wpisów (są to wpisy dotyczące uruchamianie się Norton) program sie nie uruchamia ze startem systemu.

Spróbuj usunąc całkowice Nortona, jezeli bęą problemy z usunięciem go skorzystaj z narżedzia:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry107926

A następnie pózniej zainstaluj ponownie go.

Ok. Zobaczymy jeszcze raz. Napiszę po reinstalace czy pomogło.

Poczytaj również info na stronce Symanteca (w razie problemów z instalacją i deinstalacją):

http://service1.symantec.com/support/in … n&src=pl_w

Niestety po ponownym uruchomieniu systemu wywala mi ten sam błąd. Gdzie może tkwić problem? I jak go usunąc? Dzięki za podpowiedzi.

Bardzo prawdopodobne ze masz uszkodzona wersję.

Proponuje zadzwonić albo napiasc do Pomocy Technicznej, najprawdopodbniej powinienieś mieć wymienioną wersję.

Dziwne, ponieważ dopiero pierwszy raz mi coś takiego się dzieje. Wcześniej chodziło bez zarzutu.

Złączono Posta : 01.03.2006 (Sro) 20:12

A może być tez tak, że będzie miał konflikt z jakimś oprogramowaniem?

wiem sam po sobie to jest napewno piracki norton bo sam kiedys miałem przznam i miałem taki sam problem i postanowiłem zakupic sobie Kasperskiego.

Niekoniecznie. :mrgreen:

Sam miałem podobny problem z oryginalną wersją i wywaliłem Nortona heeen daleko stąd i zakupiłem niezawodnego NOD32. 8)