Problem z Norton AntiVirus 2005 Eng

(Derelion) #1

Witam

Miałem już kiedyś podobny problem lecz tym razem jest to troszkę inna sytuacja.

Podczas każdego uruchamiania systemu wywala mi Norton (lub system) taki komunikat:

1.JPG

Próbowałem już konfigurację nortona zmienić ale niestety nic nie pomogło oprócz tego, że jak odznaczę te funkcje podkreślone na obrazku to mi już wtedy nie wywala tego komunikatu:

2.JPG

Ale i wtedy nie wiem czy norton działa w tle, ponieważ w zasobniku systemowym nie mam ikony nortona.

Szukałem także już na tym forum podobnego problemu i rozwiązania do niego ale niestety nie znalazłem. Nigdy wcześniej z czymś takim nie miałem problemów.

Prosiłbym o ewentualną poradę jak owy problem usunąć. Dzięki

(Mancunian) #2

Może po prostu zrób to, co jest napisane w komunikacie - odinstaluj i zainstaluj ponownie.

(Derelion) #3

Już próbowałem i niestety nie pomaga. Kiedyś miałem konflikt Nortona z Office ale udało mi się go naprawić a teraz to nie wiem o co mu chodzi :?

(El Presidento) #4

Po odznaczeniu wpisów (są to wpisy dotyczące uruchamianie się Norton) program sie nie uruchamia ze startem systemu.

Spróbuj usunąc całkowice Nortona, jezeli bęą problemy z usunięciem go skorzystaj z narżedzia:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry107926

A następnie pózniej zainstaluj ponownie go.

(Derelion) #5

Ok. Zobaczymy jeszcze raz. Napiszę po reinstalace czy pomogło.

(grand) #6

Poczytaj również info na stronce Symanteca (w razie problemów z instalacją i deinstalacją):

http://service1.symantec.com/support/in … n&src=pl_w

(Derelion) #7

Niestety po ponownym uruchomieniu systemu wywala mi ten sam błąd. Gdzie może tkwić problem? I jak go usunąc? Dzięki za podpowiedzi.

(El Presidento) #8

Bardzo prawdopodobne ze masz uszkodzona wersję.

Proponuje zadzwonić albo napiasc do Pomocy Technicznej, najprawdopodbniej powinienieś mieć wymienioną wersję.

(Derelion) #9

Dziwne, ponieważ dopiero pierwszy raz mi coś takiego się dzieje. Wcześniej chodziło bez zarzutu.

Złączono Posta : 01.03.2006 (Sro) 20:12

A może być tez tak, że będzie miał konflikt z jakimś oprogramowaniem?

(system) #10

wiem sam po sobie to jest napewno piracki norton bo sam kiedys miałem przznam i miałem taki sam problem i postanowiłem zakupic sobie Kasperskiego.

(Bunio) #11

Niekoniecznie. :mrgreen:

Sam miałem podobny problem z oryginalną wersją i wywaliłem Nortona heeen daleko stąd i zakupiłem niezawodnego NOD32. 8)