Problem z Norton Ghost 2003

Mam wielki problem , gdy chce wykonać kopie partycji na CD przy użyciu Nortona Ghosta 2003.

Sprawa wygląda tak :Resetyje komputer -> boot z dyskietki z nortonem -> załadowanie programu Norton ghost w wersji PC-DOS -> ustawienie która partycja ma być skopiowana -> ustawienie gdzie ma być zapisana (w miom przypatku na CD-R) -> kopiowanie plików na CD -> Finalizowanie płyty CD i tu mamy problem :shock: bo w czasie tej operacji nagraywarka stuka , puka i nie chce się poprawnie płyta zfinalizować tj. zamknąć . Co więcej chciałem wykonąc tą samą operacje na moim drugim PC ale problem jest ten sam tylko podczas finalizowania 3 cd z 6.W pierwszym pc ktory z reszta ma 1 miesiac jest nagrywarka DVD LiteOn a w drugim CD-RW LG ale on jest jusz sarszy .Myśle że to chyba nie nagrywarka bo jest nowa przynajmniej w pierszym przypadku, oba komputery pracyją pod Windows Xp SP1 .Mam nadzije ze cos zrozumiecie z mojego opisu .Prosze pomocy …

Z góry wielkie dzieki :lol:

witam nie wiem jak to zapisujesz ale jak na cd około 700mba chcesz zmiescić prawie 2 giga systemu nie lepiej to skompresowac i zapisać na innej partycji . Chce dodać ze płyty sie rysuja i jak zrobisz kopie z ghosta z CD moze system sie wieszać albo moze nie działac wcale

http://www.cdrinfo.pl/cdr/artykuly/ghost/nghost.php3