Problem z norton ghost

Mam problem z programem"norton ghost" który przez przypadek zainstalowałam:). nie moge go odinstalowac, blokuje niemal wsystkie story w internecie nic nie moge pobierac. JAK SIE GO POZBYC??

w opcjach programu możesz wyłączyć blokowanie.

w tym programie nie takich opcji to jest darmowa wersja :))

Noton ghost nic nie ma prawa blokować bo służy do robienia kopi dysków i dokumentów wiec co masz zainstalowane bo napewno nie jest wina tego programU :slight_smile:

aga256 ,

nie ma czegoś takiego jak darmowa wersja Norton Ghost (w dodatku przypadkiem zainstalowany :o ). [-X

A tak w ogóle to czy to na pewno Ghost? Bo Ghost jest program do kopiowania partycji i dysków, a nie do blokowania www i tym podobnych…

R.

norton ghost był w dziale antywirusy niechcacy go sciagnelam razem z nim sciagnal sie jeszcze SYSTEM SECURITY moze to jego wina??? w kazdym badz rzie nie moge sie pozbyc rzadnego z nich:)

no to jak masz pakiet nortona zainstalowany w opcjach trzeba szukać :slight_smile:

Żadna wersja Nortona Internet Security nie w sobie Ghosta, posiada ją pakiet Norton System Works.

a jak się tego pozbyć??? a poza tym u mnie nie ma pakietu tylko ten jeden i jakis Securite system

Podaj jaką masz dokładnie wersję Nortona, bo nikt się nie będzie bawił w zgadywanki.

Ekchmmmm jaka darmowa ??