Problem z Nortonem Antywirusem 2006

jak skutecznie wyłączyć w opcjach Nortona Antywirusa 2006, żeby wylączonych aktualizacji systemu Windows nie czytał jako bład, albo uwage, na którą trzeba zwrócić uwage, problemu :

11yf.png

25eq.png

36go.png

A czemu masz je wyłaczone :?: bardzo nieostrożne posunięcie :!:

poradzono mi tak, mam zainstalowane sp2 i aktualizacje wyłączone…

przy sprawdzaniu jednek z moich logów :slight_smile:

:o kto ci to doradzał :?: Włacz to i to szybko :!: Jeśli masz aktualizacje wyłaczone w antywirusie to bazy o nowych wirusach nie bedą aktualizowane i będziesz narażony na zainfekowanie kompa nowymi (nierozponawalnymi) wirusami.

Złączono Posta : 10.01.2006 (Wto) 21:31

chyba nie o to chodziło :!:

Aktualizacje to podstawa, nawet najnowszy program bez aktualnych baz danych jest bezwartosciowy. Włącz aktualizacje

Asteriskowi chodziło raczej o wyłączenie automatycznej aktualizacji windowsa a nie Nortona.

wylaczylam aktualizacje WINDOWSA, a nie Nortona chyba sie nie zrozumieliśmy…

22eu.png

16ra.png

fakt małe nieporozumienie :oops: nie pomoge ci bo nie mam nortona. Poszukaj w opcjach wyświetlanie powiadomien, alertów coś podobnego.

znalazłam takie cos : 18xd.png i odznaczyłam to, ale nadal mi pokazuje, że system wymaga uwagi… nie wiem co jeszcze moge wyłaczyć, zostay same doyczące antywirusa… : Pokazuj alerty zapory, Pokazuj alerty antywirusowe ( oba mam zaznaczone ).

to je odchacz zobaczymy czy to cos da.

moge odchaczyc, ale to nic nie da, bo nie mam wirusów i nie bedzie mnie mialo o czym powiadamiac to samo tyczy sie zapory…

tak jak myślałam, nic nie dało

spadam, odezwe się tutaj jutro

Próbowałem ale też mi się nie udało. Jedynie co zrobiłem to wyłączyłem w opcjach Nortona żeby przy zalogowaniu nie pokazywało się okno Norton Protection Center.

No i zmienił się kolor z czerwonego (alarmujący) na żółty przy zmianie ustawień w windzie z Wyłącz Aktualizacje … na Powiadom mnie …

Podejrzewam że całkowicie nie da się tego wyłączyć, ale mogę się mylić. Mi się nie udało.

aha dzięki… no jeszcze pokombinuje i zobacze co da sie zrobić :wink: