Problem z notorycznymi BSOD-ami na świeżo sformatowanym komp

Witam was jest to mój pierwszy temat na tym forum więc prosiłbym o wyrozumiałość :wink: . A wiec mam problem z moim Windowsem 7 x64 a dokładniej z tym, że co jakiś czas wyświetla mi się Ble Screen o nazwie błędu IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, komputer jest świeżo po formacie, zainstalowałem co niektóre sterowniki - Karta graficzna, dźwięk. Powiem jeszcze to, że był to drugi jego format na ten sam Windows 7, za pierwszym razem po formacie też wyświetlał mi się ten sam Blue Screen, więc zrobiłem format jeszcze raz z myślą, że ten problem zniknie ale się myliłem. Poprzednio miałem XP - nie było żadnych problemów. Mam nadzieje, że są tutaj osoby, które mi pomogą ![-o<

Ram: 3GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT640 2GB

Procesor: INTEL Core 2 Duo 1,80 GHz

Tutaj oddaje w wasze ręce paczkę z plikami minidump

http://www.speedyshare.com/vPJdy/minidump.rar

dysk sprawdzany ? sterowniki najnowsze ? jakieś urządzenie nie sprawia konfliktu ? sprawdzałeś siedzę do 22 pomogę :stuck_out_tongue:

Dysku nie sprawdzałem, sterowniki od dźwięki z neta - Realtek, sterowniki od karty graficznej są z oryginalnej pyty od producenta. Żadne urządzenie nie sprawia mi konfliktu.

driver booster poszukaj w google .spróbuj czy wykaże tobie co zainstalować

Solaris2524 , wypadałoby wkleić te 5 plików dmp na przykład na wklej.to czy choćby na jakis normalny hosting a nie na śmieciowego speedyshare, który oprócz twoich plików każe instalować swój downloader, delta toolbar, inny delta syf i jakiegoś syfiastego regcleanera. Poza tym żeby pliki te otworzyć trzeba zainstalować program który wymaga net frameworka 4.0.

Czy sądzisz że ktoś będzie to wszystko ściągał a ty pójdziesz na łatwiznę wrzucając po prostu kilka plików na wybrany przez ciebie płatny hosting?

Chyba że dalej chcesz, żeby ktoś tu “strzelał” czy sprawdziłeś to czy tamto. w tych zrzutach podana jest ścieżka wadliwego pliku więc żaden problem go wskazać/odczytać, tylko po co ułatwiać komuś chociażby ściągnięcie pliku?

solaris2524,dziękuje za sugestie.szkoda naszego czasu…

Spokojnie, ludzie. Nie wiedziałem, że do otworzenia tych plików potrzeba tyle programów, niestety ale jeżeli wchodząc w głąb mojej wiedzy komputerowej i żeby zlikwidować takiego Blue Screena jest dla mnie dużym problemem. Dlatego szukam pomocy aby ktoś mi pomógł, doradził albo chociaż trochę naprowadził do konkretnego błędu.

przywracanie systemu nie działa ?

Narazie aktualizuje sterowniki tym programem, który mi poleciłeś. Zobaczymy czy to coś pomoże :wink: .

Dodane 20.06.2013 (Cz) 16:13

Niestety nic nie pomogło, Blue Screen nadal się pokazuje :frowning: .