Problem z nową kartą graficzną

Padła mi karta graficzna ATI Radeon HD 2600 Pro. Kupiłem nową, GeForce 210 1GB, przed włożeniem jej do komputera odinstalowałem wszystkie sterowniki starej karty graficznej. Jak włączę komputer, podczas “przemijania” pasku Windows, system restartuje się, przez ułamek sekundy widać bluescreen. Tryb awaryjny również nie działa. Podpiąłem z powrotem starą kartę, bo na niej działa tryb awaryjny i ustawiłem, żeby zatrzymał bluescreen. I przepisałem z niego wszystko :

A Problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If this is the first time you’ve seen this stop error screen, restart your computer.If this screen appears again, follow these steps:

The BIOS in this system is nof fully ACPI complitiant. Please contact your system vendor for an uptated BIOS.

Technical Information:

Stop: 0x000000A5(0x00000002,0x855A1498,0x00000001,0x855D0590)

Rozumiem,że musze zaaktualizować BIOS, ale płyty głownej, czy karty graficznej? I w ogóle jak to zrobić?

Mój sprzęt to

Procesor Intel® Pentium® Dual CPU E2180 2.00 GHZ,

3 GB RAM

Windows Vista 32-bit

Płyta Główna- ASUS P5VD2-VM/S

Specyfikacja komputera podaj :slight_smile:

Dodane 28.12.2010 (Wt) 13:38

dokładną (zasilacz, ramy jakiej firmy)

rec00 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wygląda na to, że musisz wgrać nowy BIOS do płyty głównej a jeżeli to nie pomoże to wygląda na to, że twoja płyta główna nie obsługuje tej karty graficznej.