Problem z nowym komputerem

Panowie pomocy, mam problem z praktycznie nowym kompem( komp złożony w połowie listopada ubiegłego roku) poniżej przedstawiam 'opis" błędu jaki mi się tworzy. W pewnym momencie na ekranie pokazuje się niebieski ekran napisy po angielsku dosyć sporo tego i w dole ekranu jest odliczanie do 100 bardzo szybkie i jedyne co tam zdążę przeczytać to coś o sterownikach Windows, trudno mi powiedzieć co tam jest dokładne napisane bo niestety nie da się zrobić screen’a ale po tym niechciany restarcie ukazuje mi się pulpit i okno z napisem"System Windows odzyskał sprawność po nieoczekiwanym zamknięciu", a poniżej cały opis tego błędu? Trudno jest mi samemu powiedzieć po “czyjej” stronie leży wina czy wina oprogramowania,czy tez np dysku mam teraz normalnego Win 7 Prof a wcześniej miałem jakiś Sevenlight czy coś takiego jakaś podróbka nie ważne i o ile się nie mylę wtedy tez występował ten problem ale na 100% nie jestem pewien. Formaty i na nowe wgrywanie win 7 tego normalnego nie przyniosły skutku. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc. z góry dzięki.

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 50

BCP1: FFFFFA00085B20BA

BCP2: 0000000000000000

BCP3: FFFFF80002DE402C

BCP4: 0000000000000007

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\012712-17784-01.dmp

C:\Users\Marcin\AppData\Local\Temp\WER-38813-0.sysdata.xml

zacznij od zainstalowania sterowników osobiście!

pobierz je ze stron producentów do:

płyty gł - wszystkie

karty graficznej

wsiowy windows ma wielkie znaczenie!

jak to nie pomoże to podmień zasilacz - może nie daje rady.

Panel sterowania -> System -> Zaawansowane ustawienia systemu (po lewej) -> Uruchamianie i odzyskiwanie -> Ustawienia -> odznacz Automatycznie uruchom ponownie, wtedy będziesz mógł zrobić zdjęcie/spisać informacje z Blue Screena. Te informacje są dość ważne, może pomogą zdiagnozować problem.

Napisz coś więcej, BSoD wyskakuje niezależnie od tego co robisz na komputerze, czy np. tylko podczas obciążenia (choćby jakaś gra). Podaj też konfigurację sprzętową (zasilacz - marka, model, moc).

sterowniki mam z oryginalnych płyt dołączonych do sprzętu, a co do zasilacza to juz mówię " Fractal design tesla 650w 80 plus’ prosze;]

sterowniki masz z oryginalnej płyty? przecież win 7 sam sobie wszystko insatluje. nie pisałeś nic że zainstalowałeś stery z płyty. teraz zainstaluj najnowszą wersję ze strony producenta bo na płycie te stery pewnie już trochę są stare (komp ma rok a płyta 2 albo 3)

Kody błędów-poszukaj opisu swojego-0x00000050.Ten programik pomoże zorientować ci się co powoduje blue screen i odszyfrować plik minidump.

BlueScreenView v1.35

Copyright © 2009 - 2011 Nir Sofer

Web site: http://www.nirsoft.net -tam jest spolszczenie poszukaj.

nie wiedziałem,że to ma jakieś znaczenie, zainstalowałem nowe stery kumple tez kazał mi zainstalować net fremwork 4 czy jak to tam się pisze, zainstalowałem teraz czekam chyba na to aż na kompie sie pokaże nasz niebieski ekran

Dodane 28.01.2012 (So) 0:11

pobrałem program pobrałem spolszczenie ale nie wiem jak i gdzie je wgrać, bo program się nie instaluje tylko jest już gotowy do uzytku po kliknieciu na ikonę.

lavstorant , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

http://www.hotfix.pl/bledy-systemu-wind … od-a11.htm -sorki nie wkleiłem poprzednio.

Plik języka wklej i podmień do folderu BlueScreenView i masz po polsku.Jeśli masz pliki minidump pokaże co spowodowało bluescreen-jaki sterownik czy co innego.

problem ustał, po zaktualizowaniu sterownika karty graficznej oraz aktualizacji Net freamwoker 4 czy jak to tam się pisze. Jak by cos się działo to będe pisał a tak to dzięki 4 all help

bluescren

odpowiedz mozesz miec na dobreprogramy, ale innej stonie.

wideo- Konferencje i prezentacje - 1 teraflops w pececie, sesja tomasza buka z HP.

w pewnym momencie opowiada dlaczego w komputerach dzieje sie blue scren(bład stop).

promieniowanie kosmiczne dziala na pamiec RAM. kosmity psują nam sprzet.

dla niecierpliwych przediał miedzy 5.20-7.20 minuta