Problem z nowymi kartami w IE7 i zakładką ulubione

Witam! Gdy naciskałem niegdyś niebieską strzałkę w zakładce ulubionych na link otwierał się link w nowej karcie i to okienko nadal widniało, natomiast teraz gdy klikne na strzalke bądź też nazwe linku okno samoistnie się zamyka. Z czym to jest związane i jak temu zaradzić?

Gdy otworzysz Ulubione, wówczas z prawej strony paska (Centum Ulubionych) zobaczysz kwadracik ze strałką skierowaną w lewo.

Po najechaniu na niego zobaczysz “dymek” z napisem: Zaktowicz Centrum Ulubionych.

Kliknij na nim, a Ulubione zostaną zakotwiczone i nie będą znikać po kliknięciu w nich łącza do ulubionej strony.

Wszystko ładnie pięknie z tym że kiedyś nie musiałem tego zaznaczać i teraz za kazdym razem bede musiał to zaznaczyc żeby mi sie nie chowało to okno, bo niestety nie zapamietuje tej pozycji.

Kiedyś miałeś IE6, a teraz masz IE7 :wink:

To rzecz upodobań. Moim zdaniem obecne zachownie IE jest lepsze.

Dlaczego u Ciebie nie pamięta? Nie wiem - u mnie pamięta :slight_smile:

Nie, miałem IE7 i ten problem sie nie pojawił, podczas użytkowania go jakieś 4 tyg powstał a dlaczego nie wiem :slight_smile:

Rozumiem żę tego problemu nie da się naprawić? Przeinstalowalem z IE7 na IE6 i na IE6 chodzi poprawnie z tym że tam nie ma otwierania w kartach. Wróciłem znów do IE7 ale problem nadal jest, cóż zrobić…