Problem z NTVDM CPu

Dzisiaj rano antywirus wykrył mi kilka trojanow. usunąłem je i myślałem ze wszystko bedzie ok. Lecz jest inaczej. Po włączeniu komputera wyskakuje mi 5 małych okienek z czego 3 po chwili sie zamykaja. Zostaja 2 i napis

" 16bitowy posystem MS-DOS C:\WINDOWS\system32\DLLH8ją.exe NTVDM CPU:napotkano niedozwoloną instrukcję. CS:0707 IP:23fa d5 6f 17 70

Drugie okienko jak wyzej tylko

C\widnows\system32\dl9ae4~1.exe

Ktos wie co z tym zrobic i czy to wirus? Te trzy pliki command conifng mam swierze bo przed chwila je zmienialem z plikami z płytki z windowsem

Skasuj punkty przywracania systemu ,to znaczy wyłącz przywracanie systemu normalnie , następnie Uruchom komputer w trybie awaryjnym ,i przeskanuj kompa dwukrotnie jeśli nic nie wykryje to uruchom normalnie i po sprawdzaj jakie programy ci uszkodziły Trojany ,skasuj wszystkie pliki z Folderów tymczasowych, oczywiście na włączonym skanerze Antywirusowym oraz odłączonym kablu do sieci wyjmij wtyczkę :!: odinstaluj programy które nie działają jeśli będzie informacja że nie można odinstalować sprubój ręcznie usunąć albo UNLOCKER, jeśli katalogi pomimo umieszczenia ich w koszu nadal są to przeskanuj kompa jeszcze raz Antywirusa ustaw jak najbardziej na wyczulenie go na zmiany w systemie.Czy masz program który pilnuje zmian wpisów w Rejestrze np.Rezydent SpyBot - SD , Firewall Kerio ustaw je by pytały o pozwolenie dokonania zmian w rejestrze,blokowały wszystkie zmiany Wklej Logi poszukaj na forum jak to się robi :?