Problem z Nvidia PHYSX

Mam taki problem mam najnowsze sterowniki do Physxa (GF 9800GT 1GB) a mimo to efekty z nim związane nie działają mi w grach które go obsługują np w Cryostasis ponadto nie moge w tej grze Włączyć opcji “Hardware Physics” domyślam się, że to powiązane z tym Physxem ale nie wiem. Co mam robić trzeba jakoś go uruchomić aby działał w grach czy jak ?

Sprawdź, czy PhysX jest włączony (Panel Sterowania NVIDIA > Ustawienia 3D > Ustaw konfigurację przyspieszania efektów PhysX).

No jest włączone ;/ być moze problem tkwi w tym, że w CryoStasis nie moge wlaczyc opcji “Hardware Physics” ?

Odinstaluj Nvidia Drivers, Physx powinien się wtedy automatycznie usunąć, a jeśli nie to usuń go ręcznie. Reset kompa, potem ściągasz najnowsze stery do grafiki, instalujesz i co ważne nie ściągasz żadnego physx, tylko po instalacji znów restart kompa i physx powinien zostać automatycznie ze sterami zainstalowany, sprawdz w dodaj/usun programy. :slight_smile:

Jeśli jet to XP grę musisz dodać .

Zarządzanie ustawieniami 3D - ustawienia programu - dodaj .

Ee nie bardzo? Ja niczego nie dodawałem i mi Mirror’s Edge działa z Physx.

W ustawieniach 3d mam tylko opcje “Pokaz wskaznik wizualny Physx” zaznaczyc to mam czy co ? nie wiem jak dodac gre tutaj

Dodane 14.10.2009 (Śr) 20:08

POMOGLO DZIEKI BARDZO !!