Problem z Nvldkmm.sys

Witam! posiadam kartę graficzną geforce 570gtx służyła mi przez dłuży czas bez żadnych problemów ale może tylko z pozoru gdyż zbytnio jej nie obciążałem. Ostatnio naszło mnie żeby w coś pograć i ściągnąłem POE i gra zaczęła wyrzucać mnóstwo błędów, nie chciały ładowac sie lokacje ale zwaliłem to na wine steama. W dalszej kolejności ściągnąłem sobie Soul Worker i tutaj gra zaczęła się ciąć po chwili robił się czarny ekran i odłączał sie monitor pokazując informacje o braku połączenia i to mnie zaczęło dziwić ale w końcu pokazał sie blue screen z informacją jak w tytule.

Od razu wpadłem na to, że to coś ze sterownikami więc czekalem aż komputer się uruchomi ale pokazał się ten sam błąd. Uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym odinstalowalem sterowniki i uruchomiłem ponownie - włączył sie. Przeszedlem do instalacji sterowników czyli 391 i… Przy instalowaniu znów ekran sie wyłączył a komputer zresetował. Znów tryb awaryjny odinstalowanie, zainstalowanie starszych sterownikow komputer się po tym nie uruchamiał i znów tryb awaryjny i tak kilka razy.

Wpadło mi do głowy, że korzystałem wtedy z windowsa 7 na 32 bitowej architekturze a i tak chciałem zainstalowac 10 na 64 więc i tak uczyniłem. W pjerwszej kolejności po tej czynności zainstalowalem sterowniki i to samo… Przy instalacji czarny ekran i nie dochodziło do zainstalowania. Wyciagnąłem karte przeczysciłem kolejna próba – to samo. Myślę spróbuję zainstalować starszy sterownik a tutaj informacja, że instalator nie wykrył żadnego urządzenia, szok. Wszedłem w menadżer urządzeń patrzę w zakładkę karta graficzna a tam “podstawowe urządzenie microsoft” czy cos takiego. Próbowałem przez to zainstalować sterownik ta sama sytuacja z czarnym ekranem oraz blue screen z informacją o nvldkmm.sys z informacja system thread cannot handle. Uzyłem programu do calkowitego wyczyszczenia wszystkich sterownikow i jeszcze raz instalacja znów blue screen. Przeinstalowalem system kolejne proby, to samo. Znow odinstalowalem sterowniki.Rozebrałem komputer przełożyłem kartę do drugiej magistrali pcie uruchomiłem myślę bingo! Widzi kartę nagle blue screen ten sam error. Komputer sie uruchomił wchodzę znów w menadżer urządzeń a tam w ogole nie ma informacji o karcie graficznej tylkonw zakladce inne “urządzenie obsługujące vga” czy cos takiego. Podejrzewam, że karta jest do śmieci ale może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł… Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Moja płyta główna to P67A-GD55 (B3)

Update.
Podpiąłem swojego starego Geforce 8600gt komputer też ją widzi jako “Podstawowa karta graficzna Microsoft”.
Próbowałem zainstalować aktualizacje sterowników przez menadżer urządzeń no i sie zainstalowały. Czyli karta do śmieci tylko zastanawiam sie jak się mogła uszkodzić :confused: