Problem z obciążeniem na łączu radiowym

mam taką małą zagwozdke, zauważyłem że moje połączenie sieciowe jest non stop obciążone, to jest download 4.74KB/s natomiast upload 5.50KB/s, cały czas bez przerwy…

myślałem że któryś program mi obciąża, to zablokowałem komunikatory firewallem ale to nic nie dało, no więc weszłem w połączenia

sieciowe i tam mam tak Local Area Connection na WLAN-VPN i Połączenia Lokalne nvidia networking…

I o ile Połączenia Lokalne normalnie moge włączyć lub wyłączyć to Local Area Connection na WLAN-VPN przy próbie wyłączenia wyskakuje komunikat “Aktualnie nie można sie rozłączyć. Połączenie jest zajete operacją łączenia lub rozłączania”…

To ‘obciążenie’ pojawia sie automatycznie przy włączeniu Połączenia Lokalnego i automatycznie znika przy wyłączeniu…

Poza tym zauważyłem że nie moge się łączyć z żadną siecią BitTorrent, używałem uTorrenta ale przestał widzieć jakiekolwiek peersy,

to zainstalowałem BitCometa ale jest to samo, czy dostawca może w jakiś sposób blokować mi dostep do sieci torrent…?

I o co chodzi z tym ciągłym obciążeniem…

Mam dość wolne łącze radiowe 256kb/s, i każdy marnowany kb/s jest dla mnie nie do przyjęcia…

Tak może Ci blokować sieć P2P jak tak miałem na radiówce nie mogłem ściągać od 12 chyba do 22 :-o

problem rozwiązany, po prostu odłączyłem kabel zasilający od anteny i załączyłem na nowo, chyba po prostu instalacja się zawiesiła…

a neostarda tez blokuje sieci torrent ???

Nie możesz cały czas ściągać P2P :slight_smile:

ale ja nie ściągam 24 na dobe, a wcześniej nie miałem żadnych blokad…

chyba się przeżuce P2M… hehe