Problem z obrazem ISO

Witam!

Mam mały problem z obrazem ISO pewnej gry. Mam oryginalną podstawową wersje i instaluję ją z płyty. Płyta z dodatkiem mi się rozsypała i nie mogę jej otworzyć, dlatego chcę ją zainstalować z obrazu ISO. Instaluje dodatek z obrazu i wszystko przebiega bez żadnych problemów. Po zainstalowaniu dodatku jest problem ponieważ gdy montuje obraz przez np Daemona to pokazuje mi się standardowa plansza jak po włożeniu płyty. Naciskam przycisk Graj i mi wyskakuj błąd mniej więcej tak:

“Upewnij się że w napędzie znajduje się płyta z grą a następnie naciśnij przycisk Ponów Próbę”.

Próbując ten błąd naprawić stosowałem różne środki. Najpierw zainstalował program to wirtualnych napędów Daemon Tools Lite 4.30.4 PL i wyskoczył mi ten błąd. Stwierdziłem że może to być jakiś błąd tej wersji i zainstalowałem wersje 3.47(pół roku temu na tej wersji hulało bez żadnych problemów) i dalej ten sam problem :frowning: . Pomyślałem że przeinstaluje system. TEN SAM BŁĄD ehh… Zainstalowałem na całkiem innym komputerze, że tak powiem na “świeżym” systemie, nie podłączonym do sieci i znów to samo. Miałem 2 różne obrazy i nic… Próbowałem na Alkoholu 120%, PowerISO, Daemon Tools 4.30.4 i 3.47 i wielu innych programach do montowania obrazów ISO i dalej nic.

Wie ktoś może dlaczego tak jest. Ja się z tym męczę jakiś czas i już nie wiem co mam robić…

Pozdrawiam.

Czytałem “z grubsza” to co napisałeś ale nie widzę abyś spróbował najprostszego rozwiązania - nagraj płytę CD/DVD z tego ISO i pewnie będzie po problemie. Po co montować to ISO, które jest obrazem płyty CD/DVD? Program (gra) odwołuje się do napędu CD/DVD a emulacja tego napędu przez dodatkowe oprogramowanie do montowania ISO nie jest w 100% zgodna z prawdziwym napędem CD/DVD.

Mam ten obraz na płycie. Ale jak z płyty próbuje zmontować obraz to dalej nie idzie :confused:

Nagraj płytę Z tego obrazu a nie obraz na płytę jako “plik” !!

99%v programów do nagrywania płyt CD/DVD ma opcję nagrywania płyty z obrazu ISO.

domanrysiek , Proszę o wyjaśnienia na PW.

Od kiedy gry są sprzedawane w tej postaci ?