Problem z obrazem ISO

Witam nie wiem czy dobry dział ale mam problem z obrazem płyty w postaci ISO nie wiem czy może jest jakiś program do naprawy takich obrazów bo już 2raz pobrałem i nadal uszkodzone a może jest jakiś program do konwersji ISO na RaR np. nie mogę wypakować wogóle tego pliku proszę o pomoc

To pobierz trzeci, czwarty i piąty raz. Do skutku. A jeśli nie pomoże to zmień źródło. Podejrzewam, że jakiś pirat :wink:

Nie możesz rozpakować czegoś co jest niekompletne/uszkodzone. ISO jest to obraz pyty a RAR to jest archiwum i nie można bezpośrednio dokonywać konwersji jednego do drugiego bo te formaty mają różne zastosowania.

po 1. brak innego źródła po 2. jeżeli da się rar do iso to iso do rar też powinno się dać więc mi tu nie wciskaj kitu i iso też się da naprawić ale nie wiem jakim programem i po 3. nie żaden pirat jak masz tak pomagać wogóle nie pomagaj

Nie da się, nie istnieje tego tego typu program do konwersji, bo to są różne formaty o innych zastosowaniach a Ty tego nie chcesz i nie potrafić zrozumieć. To, że zmieniając rozszerzenie .rar na .iso (lub odwrotnie) możesz dany plik otworzyć w np. programie WinRAR nie oznacza, że dokonana została konwersja. ISO możesz za to po prostu spakować za pomocą WinRARa lub możesz utworzyć obraz, którego zawartością są pliki rar :wink:

Zamykam do wyjaśnienia.

Autora proszę o kontakt na PW.