Problem z obrazem, kodekami

Zacznę może od tego, że problem ukazał się dopiero po reinstalacji systemu (Home Premium). Gdy włączam jakikolwiek film na dvd w wmp, jakość jest słaba. Widać (słabo ale widać) poziome kreski, w menu filmu obraz “trzęsie się” i jest niewyraźny. Ponadto gra Diablo II wiesza się gdy zaczyna w niej padać śnieg czy deszcz (co przed reinstalacją systemu nie występowało, poza tym to stara gra i nie ma prawa się wieszać na moim sprzęcie Core 2 2,13GHz, 2gb ram, geforce 7500le). W device maneger w ogóle nie ma ani audio codecs, ani video codecs, jakby w ogóle ich nie wykrywało. Sterowniki do karty graf wgrane najnowsze, directx też, kodeki K Lite wgrane, vista uaktualniona. Kodeki próbowałam różne wgrywać, nic się nie zmieniało… :confused: Co robić?

Tak to wygląda:

http://img443.imageshack.us/my.php?imag … 641on1.jpg

I zrzut z filmu (akurat bajka bo dla małej ;))

http://img443.imageshack.us/my.php?image=obraz1pv1.jpg

Odtwaracz jaki w końcu? Sprawdź allplayera.

Spróbuj programu Media Player Classic lub VLC, a co do gry to ustaw tryb zgodności.

Myślę, że nie w tym tkwi problem. Tryby zgodności próbowałam, raczej problem tkwi, czemu w ogóle system nie wykrywa żadnych kodeków ni nic. Nawet starsze gry (tak jak mówiłam diablo, teraz nawet Pazur, gdy na ekranie pojawia się coś więcej: deszcz itp, tnią się). Chodzi o drugi screen który wcześniej dałam.

Hmmm a może spróbuj inne stery puść 3dmark to zobaczysz czy to wina gry i czy zestaw wyciąga tyle co powienien…

Jeśli występuje ten błąd jeszcze to spróbuj odinstalować “K-lite codec”,a wgraj codeki przygotowane pod viste “vista codec pack”,znajdziesz to wpisujac w google.Ciekawe czy poprawi się.

Nic to nie dało… Nie wiem z czym problem ;/

super codeki polecam. te codeki + ALLPlayer i nie ma filmu ktory nie chodzi

http://rapidshare.com/files/115383748/S … .1.0.4.exe