Problem z obrazem na ekranie(dziwne linie)

Witam!

Otóż mam następujący problem z komputerem: podczas ,gdy grałem w Battlefield 3 zaczęło mi ścinać obraz, najpierw myślałem ,że to wina gry ,lecz gdy zrestartowałem komputer miałem dziwną linię na środku monitora. Komputer na zwykłym trybie się nie włącza ,muszę korzystać z trybu awaryjnego. Teraz mam na ekranie kilka pasków http://img845.imageshack.us/img845/8057/px0z.jpg . Sądzę ,że to wina karty graficznej ,lecz czekam na wasze sugestie.

Podzespoły :

Procek Intel Core 2 Duo E8600 3,33ghz

Karta Graficzna Ati radeon Hd 4870

Zasilacz Tagan 500W

Ram Patriot 2x2Gb

Dysk Seagate 500Gb

Proszę, skorzystaj z przycisku Edytuj i dokonaj drobnej zmiany nazwy tematu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

A co do problemu, jeżeli masz taką możliwość przetestuj kartę na innym komputerze.

To mogą być sterowniki karty miałem coś takiego z Nvidia albo jakiś akcelerator karty o ile jest podkręcona

Karta nie jest podkrecana ,a sterowniki raczej nie bo przywracalem nawet system ponownie kilka dni wstecz. Jutro zaniose do serwisu karte i powiem ,aby mi sprawdzili.

Dodane 12.07.2013 (Pt) 17:37

Karta nie jest podkrecana ,a sterowniki raczej nie bo przywracalem nawet system ponownie kilka dni wstecz. Jutro zaniose do serwisu karte i powiem ,aby mi sprawdzili.

Na screenie tego nie widać, musiał byś zrobić zdjęcie, ale objawy wskazują na uszkodzoną kartę (artefakty) i zostaje tylko wymiana.