Problem z obrazem partycji stworzonym w norton ghost

(Voltarus) #1

Witam

Posiadam obraz partycji "C" a więc swojego systemu i jego ustawień partycja ta to 38GB natomiast dane na partycji to 15GB...

NIESTETY DYSK MI SIADŁ posiadam tylko kopie w postaci obrazu partycji

DRUGIE NIESTETY TO TO że Zastępczy dysk który posiadam ma tylko 28,9 GB

No i... norton GHOST nie chce mi przywrócić partycji 38GB na dysk 28GB

Jak zmniejszyć jak zedytować i czym obraz abym mógł przywrócić go na mniejszy dysk

DANE MAJĄ 15GB więc się zmniejszą na zastępczaka

PROSZĘ O POMOC

(system) #2

Kopia, którą zrobiłeś to obraz całego dysku czy partycji?

Da się odtworzyć na mniejszy ale doświadczenie mnie nauczyło, że nie zawsze daje się to zrobić z powodzeniem.

Duża szansa jeśli dysk był zdefragmentowany.

Najprościej - pożyczyć/kupić dysk odpowiedniej wielkości.

Na pewno nie pomoże Ci mnożenie wątków w tym samym temacie.

(Karmazyn65) #3

Jeżeli rozmiar danych w obrazie partycji nie przekracza romiaru nowej partycji, to możesz odtworzyć jej zawartośc.

Musisz jedynie wybrać podczas przywracania opcję dysk z obrazu , a nie partycja z obrazu.

Różnica jest taka, że podczas przywracania partycji z obrazu wszystkie sektory muszą być na swoich miejscach.

Zatem można w tym trybie odtworzyć obraz na identycznej lub większej partycji.

W przypadku przywracania danych z obrazu do dysku , wystarczy, że rozmiar dysku jest conajmniej taki, jak rozmiar danych w obrazie.

W ostateczności, jeśli nie uda się z jakiegoś powodu przywrócenie obrazu do dysku, zawsze możesz Ghost Explorerem otworzyć ten obraz i skopiować z niego, tylko to, co najbardziej potrzebujesz.

(Kaka') #4

voltarus , proszę zapoznać się z regulaminem forum oraz wyłączyć Caps Lock w tytule wątku jak i w samym opisie problemu.