Problem z obrazem podczas gry

Witam serdecznie,

mam pewien problem otóż chodzi o problem z obrazem w grach.

Wszystko było dobrze do póki nie zrobiłem reinstalacji systemu. Posiadam laptopa Acer Aspire 5732ZG z Windowsem 7 64-bit.

Napiszę jaka karta graficzna, bo to prawdopodobnie jej wina : Ati Mobility RADEON HD 4500/5100 Series. Od razu zaznaczam, że sterowniki najnowsze.

Problem wygląda następująco :

np.

http://i50.tinypic.com/2f0annb.jpg

http://i50.tinypic.com/4hbihc.jpg

Podobnie jest np. w grach takich jak FIFA 12 czy też FM 12 ale tam pojawiają się jakieś czarne paski np. w fifie podczas meczu znajdują się na boisku czarne paski. Wygląda to tak jak by monitor miał cień a tak nie jest.

Można to w jakiś sposób kontrolować ponieważ jak minimalizuję daną grę np. F1 to na jakiś czas obraz staje się normalny ale później jest tak jak wyżej. Wygląda to tak jak by klatki z obrazem zostawały na ekranie ale to w przypadku F1. W przypadku np. Fify po minimalizacji ( trzeba to robić parę razy) problem znika, jednak przy kolejnym meczu nadal się pojawia. W Fifie nie są to paski w tym samym miejscu.

Zupełnie nie mam pomysłu. Próbowałem różnych rzeczy ale nic nie wychodziło. Problem pojawił się dopiero po reinstalacji systemu, ale nie robiłem to pierwszy raz na tym laptopie i cały czas z tej samej płyty więc nie wiem o co chodzi teraz.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Zainstaluj sobie DirectX

No właśnie mam po instalowane … też o tym pomyślałem :confused: