Problem z obrazem w filmach na pełnym erkanie

powiedzcie mi, jakie trzeba kodeki albo co zrobić żeby filmy po powiększeniu na cały ekran też ładnie wyglądały? próbowałem klite i vlc oraz splayera też i w obu po powiększeniu robi się taka pikseloza jakby. na yt mam podobnie

mam nowego laptopa także może jakiś sterowników nie zainstalowałem?

pomóżcie proszę

Jaka rozdzielczość filmu, jaka rozdzielczość matrycy? Na yt ustaw conajmniej 720p

przy każdym filmie i przy każdym filmie na yt niezależnie od jakości

1280x534 załóżmy

15,6" przekątna

ale na 99% to wina jakiś sterowników bo na podobnym laptopie te filmy wyglądają normalnie tzn. tak samo przed powiększeniem i po powiększeniu

Spróbuj w innej przeglądarce, zaktualizuj adobe flash i wgraj najnowsze sterowniki graficzne.

usuń sterownik graficzny, który masz obecnie i wszystkie kodeki, wyczyść ccleanerem dysk i rejestr i zainstaluj ponownie najnowszy od producenta karty.

Zainstaluj Net Framework

Kodeki K-lite mega codec pack. Jeśli masz system x64 najpierw zainstaluj wersję 32-bit, a później doinstaluj 64-bit

W odtwarzaczach nieraz jest funkcja zmiany rozdzielczości, ale to dotyczy każdego playera z osobna, chyba, że zmieniłeś ustawienia ogólne dekodera.

VLC media player posiada własne kodeki działające niezależnie od tego co masz w systemie.

Taka mała poprawka. W kodekach K-Lite Codec Pack nie ma już wersji x64 i x86. Dostępny jest jeden instalator, który automatycznie dobiera odpowiednią wersję. To w wypadku wersji paczki od 10 w górę.