Problem z obrazem w filmach

(Rafil13) #1

a więc: ściągnąłem kilka filmów i gdy próbuje je odtworzyć w Winampie, to słychać tylko dźwięk z filmu, nie widać nic na ekranie (oczywiście w wchodzę w zakładkę Wideo). próbowałem użyć Windows Media Player (wersja 11) i to samo. nie mówię już o Quick Time Player, w którym nawet dźwięku nie słychać. możecie pomóc?

(Seba86mu) #2

W jakim formacie są te filmy ?

Spróbuj je odtworzyć w programie AllPlayer, bądź SubEdit-Player.

Jeżeli w tych programach również odtwarzać się nie będą, to odinstaluj wszystkie pakiety kodeków, które instalowałeś dotychczas (jeżeli w ogóle instalowałeś jakieś) -> (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow.

(Rafil13) #3

wszystkie są w formacie .avi i wszystkie są plikami typu Winamp Media File. próbowałem w subedit-playerze, ale nie działało. allplayera zaraz sprawdzę. wiem na pewno że mam jakies kodeki xvid, inne chyba tez jakies mam

Dzieki! Już jest dobrze! zainstalowałem te kodeki które mi podsunąłeś i wszystko działa! I na dodatek mam nowy super odtwarzacz! Jeszcze raz wielkie dzięki!

(Marcintajemniczy) #4

mam ten sam problem co kolega wyżej tylko że gdy chce pobrać te kodeki co polecacie to nie mogę ;/ w ogóle nie chce się załadować stronka, więc moja prośba abyście polecili inne bo ja za bardzo się na tym nie znam thx

(Seba86mu) #5

Strona powinna załadować się bez problemu. Spróbuj inną przeglądarką.