Problem z obrazem w filmach

a więc: ściągnąłem kilka filmów i gdy próbuje je odtworzyć w Winampie, to słychać tylko dźwięk z filmu, nie widać nic na ekranie (oczywiście w wchodzę w zakładkę Wideo). próbowałem użyć Windows Media Player (wersja 11) i to samo. nie mówię już o Quick Time Player, w którym nawet dźwięku nie słychać. możecie pomóc?

W jakim formacie są te filmy ?

Spróbuj je odtworzyć w programie AllPlayer, bądź SubEdit-Player.

Jeżeli w tych programach również odtwarzać się nie będą, to odinstaluj wszystkie pakiety kodeków, które instalowałeś dotychczas (jeżeli w ogóle instalowałeś jakieś) -> (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy). Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow.

wszystkie są w formacie .avi i wszystkie są plikami typu Winamp Media File. próbowałem w subedit-playerze, ale nie działało. allplayera zaraz sprawdzę. wiem na pewno że mam jakies kodeki xvid, inne chyba tez jakies mam

Dzieki! Już jest dobrze! zainstalowałem te kodeki które mi podsunąłeś i wszystko działa! I na dodatek mam nowy super odtwarzacz! Jeszcze raz wielkie dzięki!

mam ten sam problem co kolega wyżej tylko że gdy chce pobrać te kodeki co polecacie to nie mogę ;/ w ogóle nie chce się załadować stronka, więc moja prośba abyście polecili inne bo ja za bardzo się na tym nie znam thx

Strona powinna załadować się bez problemu. Spróbuj inną przeglądarką.