Problem z Obrazem W Filmach :(

Witam, mam pewien problem z obrazem w filmach, a mianowicie polega on na tym że jak oglądam film to jest Ok, a jak chce go przesunąć to albo musze poczekac z minute zanim sie pokaże obraz filmu ( a dźwięk już słychać ) albo sie nie załączy wogóle i nie wiem co jest. Mam najnowsze kodeki odtwarzacz ALL PLAYER i lipa :confused: Wina filmu ?

Jeśli to dzieje się tylko z jednym filmem to można założyć, że to jego wina.

… ściągnij nowe kodeki … nowe sterowniki przeczyść kompa czyli zoptymalizuj, jak to zrobić poszukaj na forum,

sprawdź ile z pamięci jest używane w czasie odtwarzania

…i jeszcze jedno spróbuj innego odtwarzacza czy dzieje sie to samo :expressionless:

powiem szczerze ja z Allplayerem miałem złe doświadczenia i dlatego przeszedłem na SubEdit szczególnie teraz mi się podoba gdy odtwarza pliki mkv :wink: a kodeki polecam K-lite mega full albo corporate :slight_smile:

ale czyszczenie systemu zalecane :slight_smile:

Taa tylko mam viste i SubEditPlayer nie che mi sie odtworzyc nawet jak sciagn ten plik do Visty z oficialnej strony programu :confused:

to może skorzystaj z tego odtwarzacza który jest w pakiecie K-lite nie jest po polsku ani nie jest jakiś ekstra ale może zadziałać :expressionless:

:arrow: Usuń wszystkie stare kodeki

:arrow: przeczyść dokładnie rejestr programem RegSupreme.

:arrow: Zainstaluj K-lite mega codec pack

:arrow: do oglądania filmów użyj Best Playera.