Problem z obrazem w grach

siema

Mam taki nie fajny problem od mniej więcej 6 mcy, a mianowicie gdy gram w większość gier na moim kompie to po 5 min albo się zawiesza albo dzieje sie to :

2d2e4e42.jpg

myślałem że to wina zasilacza ale dostałem nowy i to samo się dzieje ;/ próbowałem ze sterownikami (starsze i nowsze), temperatury karty tez są chyba w normie bo nie przekraczają 45 stopni, wgrywałem nowy DX 9.0c sierpień 2009 no i oczywiście był format. Już skończyły mi się pomysły jedyna nadzieja jest w was proszę pomóżcie !!

PS: A może to jest coś z RAM-em???

(aha i jeśli chodzi o kartę to chyba jej nic nie jest bo 1 gra mi chodzi - Battlefield 2)

płyta: Gigabyte jakaś tam, nie wiem dokładnie xD

karta: GF 9600 GT 512MB

zasilacz: OCZ yyy… jakiś tam xD 500W (nowy)

Chyba tyle, jeśli będzie czegoś potrzeba to pisać. Z góry dziękuje.

tnt1 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mi to wygląda na prze taktowanie karty graficznej…

Ściągnij RivaTuner: RivaTuner,Program,Windows,13344.html

i zmniejsz taktowanie rdzenia, shaderów i pamięci…

Jak pomoże masz wynik, jak nie próbuj coraz niżej lub przywróć domyślne…

Battlefield może korzystać nie z całej mocy karty dlatego się nie przeciąża…

dobra spróbuje napisze czy to coś pomogło

Niby to pomaga, ale mam grę - Company of Heroes i ona rok temu (zaraz po zakupie kompa) chodziła na najwyższych detalach a teraz się dzieje to co opisałem powyżej. Czy to znaczy, że karta graficzna z czasem się staje coraz słabsza? Już sam nie wiem co mam robić .

Dodane 06.12.2009 (N) 18:36

Sterownik ekranu nv4_disp przestał normalnie pracować. Zapisz pracę i dokonaj ponownego

rozruchu systemu, aby przywrócić wszystkie funkcje ekranu. Przy następnym ponownym rozruchu

zostanie wyświetlone okno dialogowe umożliwiające przekazanie danych na temat tego błędu

firmie Microsoft.

czesto mnie wywala i sie wyswietla to co to znaczy??