Problem z obrazem

ehh no mam następujący problem ;/ przy wgrywaniu gry (legalnej ofkoz :P) m.in. Starsky&Hutch pojawia mi sie ekranik kofiguracji no i po wszystkim klikam “graj” i wtedy monitor tak jakby nie otrzymywal sygnalu od kompa ;/ po prostu dioda sie swieci jak podczas czuwania i ekran nic nie pokazuje. Pozniej moge wyjsc z gry np. Alt+Tab wtedy włącza się znowu monitor i normalnie widze pulpit i jak wroce do gry to jest dalej ciemno ;]

mam winde xp ;] gf4 czyli spelniam wymagania sprzetowe gry proc 700MHz 192 RAM-u nie wiem moze to wina monitora ja sie nie znam :stuck_out_tongue: mam directx-a 9.0c i najnowsze stery do grafy :slight_smile:

z góry thx za pomoc

wgraj starsze stery

mam to samo gdy gra zmienia mi rozdzieloczość na wyższą niż mój monitor obsługuje (mam stary monitor i maks to jest 1024 x 768)

hmmm chyba nie chodzi o rozdzielczość bo przed grą ustawiam w jej opcjach w jakiej rozdzielczości ma się włączyć nawet próbowałem na niższych ale jest to samo. A jakie stery byłyby najlepsze/najmniej zawodne :stuck_out_tongue: ? wgrałem teraz 61.77 ale też nic nie dało ja już nie wiem :stuck_out_tongue:

moze trzeba zmienić odświeżanie monitora w grach start =>> uruchom dxdiag a następnie przejść do zakładki Więcej pomocy i Zastąp i wpisać wartość np. 85 zalezy od monitora i karty graficznej

extra wilkie dzieki za pomoc :D:D a czy teraz moge zainstalowac najnowsze stery? bo właśnie chodziło o te odświerzanie :slight_smile:

można spróbować zainstaliwać, a nastepnie w razie problemów ustawić odświerzanie monitora w/w sposobem