Problem z obrazkowym tlem w HTML

Witam,

chce zamiescic zrobiony przeze mnie szablon na allegro i wszystko jest w porzadku z wyjatkiem obrazkowego tla. Mianowicie chodzi o to ze wklejam polecenie

background-image: url ( adres obrazka )

i wszystkie odnosniki z obrazkami typu "moje komentarze itp"sa widoczne, lecz zamiast mojego obrazkowego tla jest sama biel.

szukalem na google jakies 2 godziny i nie moge nic znalezc na ten temat, wiec blagam o pomoc :frowning:

A dodałeś

display: block; height: Xpx; width: Xpx;

dla tych odnośników?

tzn szablon robilem w programie nvu i z tego co widze przy wszystkich 5 odnosnikach program wstawil te komendy.

Jesli chcesz moge podac caly ten kod do wgladu

W takim wypadku albo ścieżka jest niepoprawna, albo obrazki fizycznie nie istnieją w podanych miejscach.

sprawdzilem po kilka razy i obrazki sa fizycznie na serwerze na ktorym je zamiescilem

a kod po wklejeniu do allegro wyglada tak :

impart szablon

 

           vz3421_o%20mnie.jpg    os1140_komentarze.jpg 

                   

                   

                   

                 bd7592_moje%20aukcje.jpg    we3647_zapytaj.jpg

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

           

        bw7692_siodemka.jpg

no i wszystko jest w porzadku tylko tlo jest niewidoczne

Otóż wszystko nie jest w porządku za formatowanie kodu 0 za korzystanie z br i myślników kolejne 0. Weź skorzystaj sobie z kreatora aukcji a nie kalecz tego języka ;p

oj jestem poczatkujacy i te wszystkie znaki postawil za mnie program a nie ja :stuck_out_tongue:

no a od czegos trzeba zaczac prawda ?

hiehie xD

Po pierwsze pomyliłem myślnik ze spacją xD

Po drugie dzisiaj strony robi się na divach każda spacja czy “enter” to kaleczenie języka ;]

Proponuję wstawić 3divy jeden pod drugim następnie w jednym dać menu z przerwą za pomocą margin, w drugim dać zawartość aukcji a w trzecim stopkę

Nie będzie to sztywny szablon którym będziesz mógł dopisywać bez używania br czy  

Połączy ci to “div” body. Któremu najlepiej dać na sztywno szerokość 1024x 768 czy jakoś tak (najpopularniejsza) i to właśnie w nim powinieneś dać tło.