Problem z odblokowaniem telefonu, hard reset niemożliwy

Siemka,

Mam problem, ponieważ zablokował mi się telefon po tym jak brat próbował odgadnąć mój symbol…

Nie mogę zrobić hard resetu, ponieważ mam nie działa mi przycisk volume down, nie mógł zalogować się przez konto google ponieważ niby tryb sieci danych jest włączony ale nie działa ( mam wyłączonego gprs może to jest przyczyna lecz gprs tez nie mogę w żaden sposób właczyć ) Jeżeli potrafiłby ktoś mi w jakiś sposób pomoc byłbym bardzo wdzięczny :slight_smile:

zwirek112645 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jaki tel.?

Dokąłdnie jak wyżej.Jaki model telefonu? Skoro nie działa Ci przycisk vol to może być tak ,że nawet softu nie wgrasz ponieważ nie wprowadzisz tel .w download.Ratuje wtedy wtyczka jig(o ile to tel. obsługiwany przez te wtyczkę) lub servis.

Model Telefonu : Samsung Galaxy Mini GT-S5570

Download Mode. W tym celu wyłącz telefon, naciśnij (w podanej kolejności) i trzymaj klawisze: środkowy (klawisz powrotu do pulpitu)+Volume Down+ On/Off.Czyli softu też nie wgrasz bo nie działa Ci voldown.Jedyne co to servis lub kupić lub zrobić wtyczkę jig która wprowadzi telefon w tryb download mode.Wtyczka ta to micro usb z rezystorem wlutowanym na odpowiednie styki.Wpinasz ją w gniazdo usb telefonu i gdy wejdzie w tryb download wyciągasz i podłączasz kablem do komputera.No i grywasz soft :).

a jest wg. możliwość naprawienia tego wejścia vol down ?

i ile ew. będzie kosztować rozwiązanie tego problemu w serwisie ? :slight_smile:

Nie chodzi o naprawę wejścia .Jest taka specjalna wtyczka http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNot … -i9300-ace wkładasz ja w gniazdo usb i telefon wchodzi w tryb download.Nie musisz robić kombinacji z przyciskami.Co do ceny w servisie to nie wiem ile u Ciebie biorą.Ja bym Cię skasował na jakieś 20zl.:slight_smile: