Problem z odczytem karty sd przez laptop

Witam, przepraszam jeśli wątek był już gdzieś poruszany ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Chcę zgrać zdjęcia i filmy z karty sd z telefonu sony ericsson xperia x10 mini pro na laptopa toshiba satellite z systemem vista. Jest jednak taki problem, w moim komputerze pokazuje się komunikat że karta jest podłączona i tak jakby laptop czyta tę kartę ale nie pokazuje mi wszystkich informacji, brakuje na niej zdjęć, muzyki, filmów - wszystkiego co dodawałam. Dzieje sie tak samo kiedy chcę zgrać pliki przez kabel USB, tak jakby laptop czytał kartę ale nie odtwarzał jej zawartości. W telefonie wszystko gra - widze wszystkie pliki. Próbowałam również zeskanować kartę sd, program znalazł jeden uszkodzony plik po czym go usunął lecz nadal nie widac zawartosci karty na komputerze. Sprawdzalam również na komputerach znajomych ale było tak samo jak w przypadku mojego - zawartość karty się nie ukazała. Jestem cienka w tych sprawach dlatego bardzo proszę o pomoc, mam nadzieje ze podałam wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam :slight_smile:

Wydaje mi się że jeśli w telefonie jest wszystko widoczne a na karcie w laptopie tego nie ma to wszystkie pliki są zapisane w pamięci telefonu a nie karty.

Pobierz i zainstaluj wg instrukcji http://www.sonyericsson.com/cws/support … c=pl&lc=pl

Upewniłam się że pliki są zapisane na karcie a nie na pamięci telefonu :slight_smile: spróbuje więc pobrać i zainstalować