Problem z odinsalowaniemn F-secure 2009

Zainstalowałam F-Secure antywirus Nie mogłam w ogóle aktywować wesji 30dniowej więc wybrałam opcje dezinstalacji. Odinstalowanie się nie powiodło. Próbowła odinstalować już w trybie awaryjnym, jako administrator i programem do dezinstalizacji…ale nic Koszmar usuwam po jednym elemencie wasnie tym programem do dezinstalizacji…ale chyba to jest błąd z mojej strony…pomocy

http://www.softpedia.com/get/Tweak/Unin … Tool.shtml

Support -> http://support.f-secure.com/enu/home/supportissue/

Przed odinstalowaniem antywirusa najpierw wyłącz jego ochronę w czasie rzeczywistym, a najlepiej go zamknij.

Odinstaluj antywirusa programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po antywirusie jakie Revo odnajdzie).

eHHH nie idzie:/ Bo ja to powiedzmy ze po jednym elemencie pousuwałam przez Revo Uninstaller. Później zwolniłam antywirusa I teraz jak chcę odinstalować to nawet nie ma w spisie programów go:/ a jesli wejdę przez C-program files itd to jest wszystko:/ no i teraz problem jest większy:/ pomożesz??

Usuń folder z antywirem ręcznie. Jeżeli będzie problem z niektórymi plikami (komputer wskaże które to [o rozszerzeniu *.exe]) to otwórz menadżer zadań (kombinacja klawiszy alt+ctrl+del) - zakładka “procesy” i zakończ ich działanie ręcznie (lewy przycisk myszy na plik i wybierasz “zakończ proces”). Po usunięciu wszystkiego pobierz i zainstaluj program CCleaner stąd: http://www.filehippo.com/download_ccleaner/ (po prawej). Użyj go do oczyszczenia rejestru i dysku twardego.

anulek018 ,

Nie wszystkie antywirusy odinstalowuje się w sposób standardowy - tu nie zawsze pomaga Revo Uninstaller czy inny deinstalator. Często producent udostępnia specjalne narzędzia umożliwiające pełne odinstalowanie, stąd tytuł tu jest zbyt ogólny.

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

usunęłam pawie wszystko…zostały mi 2elementy o rozszerzeniu *.dll. Pojawił się komunikat, że nie mam uprawnień do wykonania tej operacji.Proszę o pomoc…mam nadzieję że ostatni raz:)

Spróbuj usunąć je w trybie awaryjnym, ewentualnie programem Unlocker.

w trybie awaryjnym udało się usunąć jeden plik…został jescze jeden…ale dalej mi się wyświetla w centrum zabezpieczeń, że program F-secure jest wyłączony…tak więc pewnie będę miała poblem z zainstalowaniem innego antywirusa…:/ehhhhh

już sobie poradziłam z obsługą unlockera ale plik dalej jest:/ pomocy

a może jeszcze raz zainstalować ten program i odinstalować??czy to nie ma sensu??

Jak najbardziej ma sens. Zrób tak.

serio?? czy ironia??;> a usunie mi ten plik który mi pozostał??

a może zastosować przywracanie systemu?? zy to nie ta bajka??proszę o pomoc bo mnie już trafia z tym kompem:/

ohhh udało się:] zainstalowałam jezcze raz tego antywirusa:)i przy instalowaniu sprzeczne rogramy zostały automatycznie odinstalowane:) i teraz działa Więc za jakieś 30dni będę miała ponowny problem jak odinstalować go poprawnie hehe Dziękuję wszystkim za pomoc:*:slight_smile:

Przy kolejnej odinstalce najpierw wyłącz (PPM -> zakończ) antywirusa, a potem odinstaluj.

A tymczasem do usłyszenia za 30 dni :smiley:

Pozdrawiam.

nie żebym się czepiał ale nie pisz postów pod postem bo moderatorzy się doczepią