Problem z odinstalowaniem activesync 4.5

witam i mam prośbę ,nie mogę sobie poradzić z odinstalowaniem Activsync 4.5 :frowning:

na liście dodaj/usuń figuruje on ale nie ma opcji usuń ! Wyrzuciłem katalog i nic :frowning: jak chcę zainstalować nowy to pokazuje mi że jest zainstalowana inna wersja i nie można kontynuować instalki . A może ktoś zna inny program tego typu ? Posiadam HTC Diamond

Do odinstalowania użyj programu RevoUninstaller : http://www.programosy.pl/program,revo-uninstaller.html

Wybierz funkcję zaawansowany,aby znależć wszystkie pozostawione elementy w rejestrze i na dysku.

Dzięki za podpowiedź :slight_smile: ,ale niestety nie zadziałało :frowning: Ten program próbuje użyć do odinstalowania wbudowanego instalatora a wtedy wyskakuje taki komunikat :

Error.Could not access network location %USERPROFILE%\Favorites . I mam do wyboru Retry ( co nic nie daje ) i Cancel co powoduje zakończenie deinstalacji a program rozumie to jako że jest odinstalowany. W dalszym etapie jest czyszczenie wpisów rejestru ,ale one wciąż pozostają :frowning:

pavlo69

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Udało mi się odinstalować :slight_smile: Najpierw Revo-uninstaller a resztę wyrzuciłem przy pomocy ErrorKiller :slight_smile:

Ale niestety nie mogę zainstalować na nowo :frowning: ciągle ten sam komunikat z brakiem dostępu do %userprofile% :frowning:

Co to jest do ch…y ?