Problem z odinstalowaniem Asus Screensaver

Mam problem z calkowitym usunieciem Asus_Camera_Screensaver. Jest to bardzo denerwujący wygaszacz zainstalowany wraz z wszystkimi niepotrzbnymi progrmami od firmy Asus. Gdy sie włacza leci denerwująca muzyka etc. Probowalem go uzunąc poprzez klikniecie na uninstall jednak nic to nie dawalo. Nie dawala rozniez nic zmiana w ustawniniach wygaszacza ekranu na “brak”. Po chwili znowu wygaszczasz sie wlączal. Usunałem go podobno calkowicie programem “Smarty Uninstaller Pro 2008”. Jednak mimo to co jakis czas wyskaiwał komunikat o braku pliku flash.ocx jednak nie było juz to az tak bardzo denerwujące. Teraz po zainstalowaniu SP3 wygaszczacz wrócil na swoje miejsce jednak ani windowsowski “usuń programy” ani “Smarty Uninstaller Pro 2008” nie widza ww. wygaszacza. Bardzo prosze o pomoc.

flash.ocx to jest plik programu Flash Player a nie Asus Camer Screensaver . Ściągnij Macromedia Flash Player z tej strony . Zainstaluj jeszcze raz program i usuń Revo Uninstaller na trybie Zaawansowanym , poczym usuń wszystkie wpisy do rejestru i pozostawione pliki .

Revo uninstaller w trybie zaawansowanym usuwa niby wszystko jednak ikona Asus_Camera_Screensaver widnieje i mozna ja za pomoca revo odinstalowywac bez konca…