Problem z odinstalowaniem CorelDraw suite x3

Witam,

jak tytuł postu mówi - nie mogę idnistalowac CorelDraw suite x3. Próbowalam parę razy przez Add/remove programs, próbowałam znaleźć jakiś plik odinstalowujący i go odpalić i nic - ciągle pojawia się wiadomość -

‘Działanie kreatora zostało zakończone przed zakończeniem instalacji programu CorelDraw® Graphic Suite X3. System nie został zmodyfikowany. Aby dokończyć instalację później, ponownie uruchom kreatora. Kliknij przycisk Zakończ aby zakończyć pracę z kreatorem’.

Myślałam, że program został jakoś błędnie zainstalowany, więc zrobiłam - Napraw, ale to nie pomogło potem go usunąć (chociaż podawało komunikat, że wszystko jest zainstalowane poprawnie i nie ma żadnych błędów).

Czy problem może być w tym, że mam angielską wersję Visty (Home Premium SP1) a Corel jest polski? Znalazłam na google problemy właśnie z językami, ale żadnego, który byłby podobny do tego (końcowy komunikat jest inny).

Proszę o sugestię :slight_smile:

Dzięki z góry za pomoc

#-o Jak się nie da to siłą go… :smiley: Wejdz w c:\program files i usuń folder

Odpal CCleaner’a i pokasuj smieci i wyczyść rejestr.

Dzięki :slight_smile: Zrobiłam tak jak mówiłeś, pousuwałam ręcznie, przeczyściłam CCleanerem i wydaje sie usunięty. Przy okazji usunęłam mnóstwo śmieci pozostałych po poprzednich deinstalacjach :confused: Zawsze tego się nazbiera badziewia.

Dzięki jeszcze raz :slight_smile: