Problem z odinstalowaniem ESET Smart Security 4


(Uxy1) #1

zainstalowałęm wspomniany w tytule program. postanowiłem go odinstalować za pomocą YourUninstaller. niestety ku memu zdziwieniu po restarcie komp. ESET wciaż jest, z tym że nie ma go na liście zainstalowanych programów! nie mam pojęcia jak mam się go teraz pozbyć.

Będę bardzo wdzieczny za pomoc

pozdrawiam


(Sebos99) #2

Pobierz ponownie instalkę, zainstaluj i usuń za pomocą dodaj/usuń programy.

Do usuwania programów antywirusowych używamy ich własnych instalatorów lub specjalnych narzędzi wydanych przez producenta antywirusa/ pakietu zabezpieczającego.


(SeBoLaS) #3

To nie usuwaj go w YourUninstaller tylko usuń go za pomocą odinstalowania zdalnego który jest w programie,poszukaj w folderze programu powinno tam być


(Uxy1) #4

niestety za pozno :frowning:

Skasowałem folder z menu Start. Mam płytę instalacyjną ESETA, próbowałem odinstalować z płytą, problem w tym że deinstalator nie wykrywa noda na komputerze i mówi że opcja odinstalowania nie jest dostępna.

co zrobić w takiej sytuacji?

proszę o pomoc


(SeBoLaS) #5

To poszukaj na dysku na którym go instalowałeś,standardowo C;\


(marc_in) #6

ja Eseta 4 odinstalowałem bez problemu używając Revo Uninstaller. W metodzie odinstalowania zaznacz "zaawansowany". Revo njajpierw odinstaluje Eseta jego własnym Uninstaller'em. Po tym nie uruchamiaj na nowo komputera tylko daj dokończyć pracę Revo, tj. usuń wpisy z rejestru i pozostałe pliki a dopiero potem zrestartuj komputer.

Najpierw jednak zainstaluj Eseta na nowo a dopiero potem zrób tak jak napisałem powyżej. U mnie to się udało.


(Uxy1) #7

próbowałem kilka razy go zainstalowac na nowo ale sie nie udało (mam niemiecką płytę instalacyjną z CeBIT). próbowałem sie kilkakrotnie wczoraj dobrać do plików które są zainstalowane ale tez sie nie udało bo rząda uprawnien administratora. Nie mam pojęcia co zrobić.

-- Dodane 22.03.2009 (N) 1:04 --

Nie mogę zainstalować ESETA na nowo - instalator w pewnym momencie odmawia . nie wiem o co dokładnie chodzi bo mam wersje niemiecką (dlatego chciałem sie jej pozbyc). a poza tym Your uninstaller działa dokładnie tak samo Revo

-- Dodane 22.03.2009 (N) 1:05 --

czego mam dokładnie szukać?