Problem z odinstalowaniem Kaspersky'ego

Witajcie,

Podczas usuwania Kasperskego, zawiesiło mi się okno deinstalacji i teraz już w ogóle nie mogę go usunąć. Pojawia mi się to: Ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane.

Próbowałam usunąć kavremoverem również w trybie awaryjnym, przywracałam system ale też bez skutku.

Jest to wersja testowa Kasperskego, która działa jeszcze dwa dni. Potem komputer zostanie bez ochrony. :frowning: :frowning: :frowning: Co robić?

W trybie awaryjnym próbowałeś odinstalować

Tak i nic to nie dało. Natomiast teraz kaspersky w ogóle nie działa mimo tego że widzę go w menu start jak również w program files zostały jakieś katalogi (zniknęły ikony start, uninstall itp.) I nie wiem czy instalować nowy antywirus czy nie?

Jeśli deinstalator aplikacji nie pomógł To proszę pokaż raport OTL otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html będziemy usuwać pozostałości skryptem

Proszę

http://wklejto.pl/112309

Czy HitmanPro nadal jest na dysku? Dobrze usuwamy Kasperskiego. Skrypt proszę wykonać w trybie awaryjnym windows

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie uruchom system normalnie. Ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

Revo uninstaller pro wszystko usuwa, jezeli jednak nie usunie wlacz instalke i tam powinno byc napraw kacpra, jak nie bedzie opcji naprawy to poprostu zainstaluj go jeszzce raz i pozniej usun za pomoca revo uninstaller pro

Tak. Hitman jest nadal na dysku.

Robiłam tak i nic.

flatface zrób to o co cię prosi spandaupol

No właśnie zrobiłam i był jeden klops. Po wykonaniu podanego skryptu i zrebootowaniu kompa, przestała mi działać myszka, tzn. diodka się paliła ale nie ruszał się kursor. Dopiero po przywróceniu systemu zaczęła działać, natomiast znów widzę ikonki kasperskiego w menu ale po kliknięciu na nie, nic się nie dzieje.

Skrypt usuwał wyłącznie komponenty Kasperskiego Nie podajesz żadnej informacji np czy był jak zaleciłem wykonany w trybie awaryjnym. No tak to nic nie zdziałamy. Proszę uruchomić OTL klikasz Skanuj pokaż nowy raport na forum

Tak w awaryjnym. Potem jak wrócił do normalnego i przyszło do zapisywania raportu to myszka przestała działać. Nadomiar złego jeszcze Windows Media Player siadł.

Nowy skan

http://wklejto.pl/112341

Ale teraz wygląda na to, że po przywróceniu program jest na swoim miejscu.

Spróbuj proszę odinstalować go tym narzędziem kavremover. Wiem że już to robiłaś, ale wtedy sytuacja była trochę inna. Tutaj instrukcja jak użyć narzędzia http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279463 Jak to nic nie da proszę pisać.

Niestety w tym programie do usuwania pojawia się taka wiadomość: Kaspersky Anti Virus was not detected.

Dodam, że KAV jest widoczny tylko w program files. W menu start, revo unistaller nie widać go.

Spróbujemy usuwać po kawałku Proszę utworzyć nowy punkt przywracania systemu http://www.vista.pl/artykuly/11250_przy … vista.html

Pobierz The Avenger zaznacz poniższy tekst

kopiujesz - klikasz na Paste Script from Clipboard - Execute - Potwierdzasz i zgadzasz się na restart klikając OK.

Po wykonaniu skasuj z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklej raport na forum C:\avenger.txt

Instrukcja obsługi programu http://cybertrash.pl/images/tata/Avenger/Avenger.html

Raport z avenger’a.

http://wklejto.pl/112343

Dobrze to co miał usunąć, usunął. Teraz proszę o nowy raport OTL Czyli uruchom ponownie OTL, klikasz Skanuj pokaż powstały raport na forum. Będziemy usuwać resztę.

OTL

http://wklejto.pl/112344

Proszę utworzyć ponownie nowy punkt przywracania systemu

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Nie będzie restartu. Log z usuwania pokaz na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.

Po skrypcie

http://wklejto.pl/112345

OTL

http://www.wklejto.pl/112347