Problem z odinstalowaniem Pandy

Mam problem z odinstalowaniem Pandy Firewall2007 Titanium. Próbowałam usunąć ją przez panel sterowania i po wyłączeniu neta, jednak nic nie pomaga! Może ktoś miał podobny problem? Proszę o radę bo inaczej nie zainstaluję innego antywirusa! :frowning:

zeberka ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Prawdopodobnie jakiś błąd w systemie plików programu.

Spróbuj najpierw naprawić istniejącą już instalację (opcja napraw w instalatorze tej pandy), po wykonaniu zrestartuj komputer i dopiero spróbuj odinstalować pandę.

taki problem jest częsty w pandzie ja też swego czasu coś takiego miałem do takiego stopnia doszłem że całkiem mi dostęp do sieci wyłączyła odinstalowałem wyszukując wpisy w rejestrze prze program jv16 PowerTools i usuwając pliki programu z programem Unlocker

spróbuj najpierw wyłączyć pande a następnie odinstalować

Dzięki za radę, ale muszę się przyznać, że nie za bardzo znam się na kompach. Mam oba te programy, ale czy mógłbyś w bardziej szczegółowy sposób wyjaśnić jak mam połączyć działanie Unlockera i jv16 Power Tools’a i usunąć Pandę? Czekam na info.

włączasz program unlocker i usuwasz pliki programu i pokarze ci się okienko i dajesz albo zamknij proces lub uwolnij i usuwasz

a w dajesz wyszukiwanie wpisujesz panda i usuwasz wszystkie wpisy

Dzięki Devil33 za wszystkie rady, ale mam jeszcze parę pytań. Odszukałam i odblokowałam wszystkie pliki pandy, ale nie da rady ich usunąć. Słyszałam, że trzeba znaleźć wpis w rejestrze i tam usuwać. Tylko, że to podobno jest ryzykowne, bo mogę coś namieszać w systemie. Mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat i czy to w ogóle jest prawda. Aha, zna ktoś może jakiś inny program do usuwania plików, programów, po polsku, który by sobie poradził z tym problemem? Pozdrawiam :smiley: