Problem z odinstalowaniem Sims 2 zwierzaki

Witam, zainstalowałam dawno sims 2 zwierzaki i nie dało się ich odinstalować (nw dlaczego), dlatego usunełam całkowicie ten dodatek bez odinstalowywania. Po tym zabiegu chciałam włączyć simsy bez tego dodatku ale niestety dodatek widniał nadal na stronie startowej simsów jak odinstalować dodatek albo co zrobić by włączyć simsy normalnie ps. płyte z dodatku zgubiłam,

post-257980-0-91181900-1398189279_thumb.

post-257980-0-01717500-1398189527_thumb.

 

sokoly4, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

 

Gra oryginalna?

Uruchamiasz poprzez Origin ?

z tego co pamiętam to przy instalacji dodatków w sims2 nadpisują one część plików podstawowej gry. czeto odinstalowanie dodatku kończy się koniecznością ponownej instalacji całej gry od początku i ew. dodatków. podobnie jest jeśli dodatki instalowane są w niewłaściwej kolejności (najlepiej by instalować je w kolejności wydawania)

odinstalowywałam je kilka rezy tz.zwykłe simsy, płyty z dodatku nie mam , w komputerze niema śladu po tym dodatku , tylko przy włączaniu gry nadal pisze że jest zainstalowany dodatek zwierzaki tak jak jest w załącznikach

tak oryginalna tylko płyta z dodatku zgubiona

Wyinstaluj grę, wyczyść rejestry, przeczyść system odkurzaczem (program) lub CCleanerem, ponownie zainstaluj Simsy a dodatek pociągnij przez internet z poziomu Origina. 

dziękuje za radę ale po raz któryś mówię że nie mam tego dodatku usunełam bez odinstalowywania a płyte zgubiłam nie moge otworzyć simsów bo pisze żę potrzebuje płyty z dodatku którego niema na komputerze ani na płycie. po drugie czyściłam odinstalowywałam i robiłam bóg wie co jeszzcze a to dalej nie działa wyskakuje to co jest na załączonych obrazkach mimo żę dodatku nie ma na komputerze.