Problem z odinstalowaniem sterowników Nvidii

Witam, mam Geforce GTX 550 Ti.Nie mogę odinstalować sterowników od tej karty.W panelu sterowania pojawia się błąd o treści RunDll NVI2.DLL nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Próbowałem już usunąć to Driver CLeaner Pro , jednak problem nadal występuje.

Proszę o pomoc.

A w awaryjnym?

Uruchom nowszą wersję sterownika, masz tam od razu deinstalator starego - spróbuj tak.

Gdyby nawet tak nie chciał, uaktualnij nowszym sterownikiem, restart i próbuj odinstalować.

W awaryjnym jest tak samo.A przy próbie zainstalowania nowych sterowników wyskakuje komunikat

%1 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

Teraz przy próbie odinstalowania z panelu sterowania wyskakuje komunikat , Zaczekaj aż odinstalowanie lub zmienianie lub zmienianie bieżącego programu zostanie zakończone.

A jeszcze tak:

  • mój komputer, PPM na partycji systemowej/dysku , właściwości, narzędzia i sprawdzanie błędów, zaptasz obie możliwości, OK i niech wykona sprawdzenie partycji/dysku.

  • później program np:Ccleaner i wyczyść system

  • próbuj deinstalacji sterownika podanymi sposobami.

  • daj jeszcze logi do działu Bezpieczeństwo, bo może zawirusowany?

  • jakie masz programy antywirusowe?

Co do programów antywirusowych to mam Avire i Malwarebytes.Wczoraj Malwarebytes wykrył trojana ale usunięcie go nic nie dało.Ściągnąłem program Revo Uninstaller Pro.Czy korzystanie z niego jest bezpieczne?

Tak, ale zrób to co masz napisane, bo to może być błąd lub wirus.

Skorzystałem z tego programu i wszystko elegancko teraz działa.Wielkie dzięki za pomoc :smiley: .