Problem z odinstalowaniem w dodaj lub usuń prrogramy


(Kzagawa) #1

Pewnego dnia mój brat zainstalował oprogramowanie do mp3 playera, Które okazały się wogule zbędne, więc je odinstalowałem.Ale jeden plik albo program został.W chodze przez panel sterowania i nastepnie dodaj lub usuń programy.Ten program czy plik nazywa się"engine installer" naciskam "zmień/usuń" i wyskakuje błąd:RUNDLL:Wystąpil błąd podczas ładowania C:\PROGRA~1\COMMON~1\ENGINE\6\INTEL3~1\CTOR.DLL Nie można odnaleźć okreslonego modułu.Wchodziłem w program files i następnie comon ale nie ma tam takiego folderu ani pliku.Także wszedłem w narzędzia i opcje folderów żeby były widoczne ukryte pliki ale też nic nie ma. Proszę o rade.Z góry wielkie dzięki.


(Duch) #2

zainstaluj program jeszcze raz i spróbuj odinstalować za pomocą np. jv16 Power Tools po czym zrób "czyszczenie rejestru"


(Jas Mo) #3

start >>wyszukaj

i wpisz engine installer

a zobacz czy nie masz go w autostarcie


(Boner3773) #4

hmm, spróbuj zainstalować jeszcze raz programik i potem dodaj/usuń programy. w ten sposób powinno działac..bo jak mówiłeś że odinstalowałeś to logiczne że nie może znaleść tego pliku =p


(Kzagawa) #5

Ale już nie mam tego programu.Bo płyte wziąl braciak,a on mieszka w Warszawie.Więc co radzicie robić.Szukałem także wpisując hasło:engine i znalażło 3 pliki ale one są z kasperkskiego i nero. Dajcie inne rozwiązanie :slight_smile:


(JNJN) #6

Albo nie robić nic.

Lub wykasować ręcznie z dysku pozostałości po programie.

Czyszczenie rejestru - najpierw wykonaj kopie rejestru.

Użyj jeszcze tego programu.