Problem z odinstalowaniem

mam pewien problem,a nie znalazłem odpowiedzi na tym forum (skorzystałem z opcji---->szukaj :stuck_out_tongue: ).Mam niektóre rzeczy na kompie których nie mogę odinstalować tradycyjnym sposobem,czyli—>Panel sterowania—>Dodaj/usuń…I mam pytanie-Czy istnieją jakieś programy za pomocą których można odinstalowywać rzeczy zgromadzone na kompie??Jak tak to bardzo proszę o pomoc…

A próbowałeś takim programem jak Regclaner. Jest na vortalu w programach.

Własnie o taki program mi chodziło,Dzięki wielkie :smiley:

ew. Jv16PowerTools

Sorki przedmówcy :slight_smile: - ale chyba najlepiej będzie jednak poszukać w folderze tego programu ikonki “uninstall” - bo to jest tzw. pierwotna dezinstalacja - o ile nie ma tego w “Dodaj/usuń”.

Nie radzę deinstalacji Jv16, czy też RegCleanerem - o ile ikonka deinstalacyjna istnieje, nie bez kozery progs ma ją na stanie!

Ominięcie tej ikonki na rzecz tych progsów, powoduje to - że połowa instalki zostaje w kompie… :twisted:

Jeżeli jakimś cudem nie ma tej ikonki - to odinstalowuje się folder ręcznie - następnie się dalej ręcznie szuka wpisów o podobnych nazwach w “Znajdź pliki”, a dopiero potem (o ile zostanie) usuwa się wpis z w/w progsów, na koniec czyszczenie rejestru tymi progsami!

Nie odwrotnie!