Problem z odinstalowanym berylem i compizem

Witam. Zainstalowałam beryla, a później compiz’a. Ponieważ bardziej mi się spodobał compiz to odinstalowałam beryla i compiza (compiza, odinstalowałam, bo chciałam nowszą wersję). I teraz mam problem taki, że nadal po odinstalowaniu pozostały mi efekty czyli sześcian (obracanie na wszystkie strony), żelujące okna; ale ja chciałabym abym mogła wrócić do poprzednich (wyłączyć) ustawień tzn bez tych bajerów. A jak w gram nowego compiza, to z powrotem włączyć te funkcje. Wiem, że jak wchodziło się w system ----> preferencje , to była funkcja włączenia/wyłączenia efektu pulpitu (coś takiego). Kartę mam ati radeon 9200se. Jeśli post byłbym niezrozumiały, to jeszcze bardziej postaram się wytłumaczyć, żeby nie było nieporozumień. Za pomoc będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam Fanów Linuxa :slight_smile:

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 22:36

Przez przypadek okazało się, że wystarczy reset komputera. Ale jednak znikła mi jedna funkcja

Linux miał w sam sobie obracanie (ale tylko w lewo i w prawo) pulpitem. Jak tą funkcje przywrócić?? Pozdrawiam :slight_smile:

Chodzi Ci o przeałączanie się między obszarami roboczymi ?? Możesz dodać przełączanie się pulpitów na panel lub wciśnąć Ctrl+ALT+ strzałka w lewo lub w prawo :slight_smile:

Pozdrawiam!