Problem z odkurzaczem:)

Witam!

Jestem uzytkownikiem z serii “nie mam pojęcia” i wlaśnie kolejny raz mogę to udownodnić:)

Nie mam pojęcia gdzie sie podziało 14 GB na moim dysku:). Zainstalowalam Odkurzacza i faktycznie, wykrył zbędne 14GB (tak tak, wiem:P). Usunęłam wszystkie pliki, które wskazał i…nic, miejsca ile było tyle jest. Sprawdzam jeszcze raz - wskazuje, że dysk oczyszczony:/

Poza tym, czy to wszystko może być spowodowane BearSharem 5.2.5?

Co robić?

Z góry dzięki wielkie za pomoc:)

Moja rada to używaj misa w wersji lite, jest pozbawiona syfów. Choć nie wydaje mi się żeby on miał z tym coś wspólnego :wink: .

Pewnie Odkurzacz po prostu zapisał ci kopie bezpieczeństwa plików, które usunał na wypadek gdybyś je chciał a (sorry :smiley: ) odzyskać. Taka kopia zajmuje tyle samo co śmiecie. Wejdź w Odkurzacz/ Kopie bezpieczeństwa i raporty (takie koło ratunkowe u góry) i usuń tą kopie.

Swoja droga pogratulować 14GB śmieci :stuck_out_tongue: .

I nie zganiajcie na misia :stuck_out_tongue:

Gratulacje przyjęte:P Duma mnie rozpiera, tyle śmieci…:stuck_out_tongue:

Jednak nic nie pomogło, rozmiar kopii to tylko 1.37MB

Zaczyna mnie to martwić…:confused:

A próbowałeś drugi raz odkurzyć? (Taki mały, głupi i troche desperacki krok ale może to coś da)

Nie. BearShare instaluje tylko różne adware, w tym Zango :?

Ale wersja Lite jest tego pozbawiona.

Może innym programem? np. Easy Cleaner.

Ten “desperacki krok” wykonywany był jakieś 5 razy:D

Nic nie pomogło:/

Ale Easy Cleaner wykonał swoją pracę (co prawda oczyścił tylko 6 GB, ale to już cos:))

Wielkie dzięki za pomoc wszystkim:)

Jednak gdyby ktoś miał jakieś sugestie dlaczego Odkurzacz zawalił, to będę wdzięcznA :smiley:

Pozdrawiam:)

WITAM A JA PROPONUJE EASY CLEANER ,MAM GO OD ROKU I NIC MI SIE NIE DZIEJE POLECAM :lol:

Kalavari

Ja używam Business Everywhere, jak zainstalowałem odkurzacza, tak musiałem instalować od nowa BE, bo odkurzacz usunął jego pliki :shock: :slight_smile: