Problem z odłaczającym się internetem

Juz od kilku miesiecy mam problem z internetem ktory po jakims czasie sam sie rozlacza i zeby ponownie go uruchomic musze wylaczyc na chwile i ponownie wlaczyc modem. Skanowalem kompa roznymi antywirami i skanerami online ale nic nie pomoglo, format niestety tez nic nie dal-jedyny plus ze odlacza sie teraz rzadziej. Dzwonilem do aster city, ale oni powiedzieli, ze połaczenie jest dobre i to cos w kompie musi byc :?

Ma ktoś jakies pomysly jak to naprawi i w czym mozetkwic problem?

-mam kablówke w aster city

-dość dobego kompa (jeżeli to ma jakieś znaczenie)

podaj log :mrgreen:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

mam nadzieje, ze dobrze :slight_smile:

Na początku mała uwaga: nie trzymaj Hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

Folder zaznaczony na czerwono usuń ręcznie z dysku w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Po wykonaniu wklej log z ComboFix.

Ten folder nie chce sie usunąć

Po pierwsze jak wlaczyc tryb awaryjny? :oops:

mam to całe usunąć?

dzieki za pomoc, bo za bardzo sie nie znam

Spróbuj go usunąć w trybie awaryjnym, nie normalnym.

By uruchomić system w trybie awaryjnym należy wcisnąć klawisz F5 bądź F8 gdy komputer będzie wyłączony, włączyć komputer, gdy pojawi się ekran wyboru systemu puścić wciśnięty wcześniej klawisz i za pomocą strzałek na klawiaturze wybrać pozycję Tryb awaryjny i wcisnąć klawisz Enter.

Nie, pobierz Hijacka ponownie ale tym razem po pojawieniu się alertu z pytaniem czy chcesz zapisać aplikację na dysk, czy uruchomić wybierz tą pierwszą opcję i zapisz program np. na Pulpit.

Usunalem ten folder w trybie awaryjnym, a program Hijack nawet jak zapisuje na pulpicie to i tak jest tez w tamtym miejcu

a tutaj log…

Już jest Ok. Czy masz jeszcze jakieś problemy?

Za godzinke albo wczesniej powinien sie rozlaczyc (oby nie), jakby co dam znac. Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

Edit. No niestety internet jak sie rozlaczal tak dalej robi to samo. Az mi sie nie chce wierzyc, zeby to byla wina kompa. jutro chyba umówie sie z kolesiem od internetu, niech przyjedzie i to zobaczy, a jak on nic nie poradzi to chyba zmienie dostawce :?

A moze ktoś jeszcze ma jakieś rady?:slight_smile:

komputer w porządku zmień lepiej tego dostawce :mrgreen:

problem rozwiazany… przyszedl facet i wymienil modem :slight_smile:

dzieki wszystkim za pomoc