Problem z odnalazieniem oprogramowania do nagrywarki dvd fir

Witam poszukuję oprogramowania do nagrywarek NEC konkretnie chodzi mi oto aby móc wypalać na płytach rózne swoje dane mam tu na myśli lightScribe gdy robiłem zakup w sklepie owych nagrywarek i po zadaniu pytania sprzedawcy o takie oprogramowanie stwierdził on że nie jest dołączone do tej nagrywarki i trzeba samemu sobie załatwić.Posiadam dwie identyczne nagrywarki ich model to:AD7191S a jak już wsp.firma NEC będę wdzięczny za pomoc w zdobyciu tego oprogramowania.Pozdrawiam wszystkich modelatorów tej stronki oraz forumowiczów uczestniczących na niej.

Ma być darmowe?

jak nie to najlepiej Nero 7+++

a jak darmowe to polecam ashampoo burning studio 6 - bardzo dobry program zajmuje mało miejsca i bardzo łatwy w obsłudze

OK tylko jak się to robi w NERO oraz w jakim podprogramiku???Miałem oczywiście pytanie nie związane z zapisem danych może to wcześniej źle sformuowałem tylko normalnie na etykiecie tam gdzie niezapisuje laser danych na płycie zrobić swój jakiś projekt np.obrazek oraz napis i wypalić to na płytce dvd która ma możliwość aby wypalić takie dane na niej.