Problem z odpalaniem plikow .Exe

WItam

Mam taki problem ze jak instaluje np. Komunikator tlen to za pierwszym razem moge go uruchomic poprzez plik tlen.exe. Po wyłaczeniu komunikatora i ponownym wlaczeniu plik .exe nie reaguje a komunikator nie wlacza sie :(:frowning: czy kto wie jaka moze byc tego przyczyna ???

pozdrawiam i z gory dzieki :slight_smile:

sosik

Z każdym .exekiem tak masz ??

Nie tylko z tym jednym… Kiedys mialem tak samo z jakąs gra ze za pierwszym razem sie właczyła a potem klapa 0 reakcji…

Być może zamknąłeś program, ale z jakichś powodów system nie mógł zakończyć procesu. Miałem podobnie z Windows Media Player - wyłączałem go, a muzyka była w dalszym ciągu odtwarzana - i z BitTorrentem. Żeby uruchomić ponownie program, musisz zakończyć proces.

W WinXP wciskasz Ctrl+Alt+Del , przechodzisz do zakładki Procesy , klikasz prawym przyciskiem myszy na tlen.exe , wybierasz Zakończ proces i potwierdzasz, klikając Tak. Teraz spróbuj uruchomić program.

Odpal tlena jeszcze raz, jak bedzie brak reakcji to:

Start => Panel Sterowania => Zaplanowane zadania,kliknij na (“At”) zadanie z ikonką Tlena prawym przyciskiem myszy i wybierz Uruchom

Powiedz czy w ten sposób możesz go odpalić

Sprawdzałeś system czy nie jest zainfekowany

‘‘At’’ ?? co to znaczy ??

Wasacz w procesach jest wylaczony i dalej nic…

W ogóle jest tam jakikolwiek ‘‘At’’

Nie, nic ma. ani z ikonka z tlena ani zadnej ikonki.

Złączono Posta : 09.06.2006 (Pią) 21:20

Ehhh i znowu to samo mi sie dzieje z innym programem :(( pomozcie mi co to moze byc :((