Problem z odpaleniem Alice: Madness Returns


(Rapid) #1

Kupiłem grę w sklepie, zainstalowałem ale nigdzie nie widzę ikonki by ją odpalić. Próbowałem zarówno z płytą jak i bez, żadnego autorun czy czegoś w tym stylu. Nie wydaje mi się by był on potrzebny do uruchomnienia programu ale na zasadzie prób i błędów następnie odpaliłem EA download manger. Wyskoczyła mi jednak jakaś informacja o nieudanej aktualizacji tego ostatniego i nie mogę programiku znaleźć na dysku.

Nie udało mi się znaleźć rozwiązania w przeglądarce. Ma ktoś jakieś pomysły obok przeinstalowania wszystkiego?

 

EDIT ok poradziłem sobie sam...  wpisałem Alice w wyszukiwarce windows, wszedłem na konto EA (musiałem kiedyś założyć dla innej gry) i ponownie wklepałem klucz gry. Mimo wszystko dziwna jest procedura włączania produktu. Pomimo aktywacji nadal nie mogę odpalić z folderu na dysku, nie mam też go w menu start. Pierwszy raz w życiu przypisałem więc launcher do paska zadań....

Temat można usunąć/ ewentualnie zamknąć jeśli admin sądzi, że może się to komuś kiedyś przydać. Sorry za zamieszanie ale męczyłem się 2 godziny po instalacji próbując wystartować tą grę.


(lordjahu) #2

Uruchamiasz poprzez Origin ?


(Rapid) #3

Czekaj czekaj bo nie rozumiem…  :?

Obecnie odpalam z menu start.

 

A co do samej gry to ma niesamowity klimat, o taaak…


(lordjahu) #4

Kupiłeś Alicję wraz z programem Origin, Steam czy bez zabezpieczenia ? Zobacz z tyłu opakowania jakiego rodzaju masz zabezpieczenie.


(Rapid) #5

Steam to na pewno nie jest bo mam kilka gier na tej platformie. Origin też mi nic nie mówi, chyba ta wersja jest bez zabezpieczenia

Luknij sobie fotkę

post-152119-0-61713600-1396352976_thumb.


(lordjahu) #6

 

Bo jest przypisana do konta Origin/Ea.