Problem z odpaleniem Alice: Madness Returns

Kupiłem grę w sklepie, zainstalowałem ale nigdzie nie widzę ikonki by ją odpalić. Próbowałem zarówno z płytą jak i bez, żadnego autorun czy czegoś w tym stylu. Nie wydaje mi się by był on potrzebny do uruchomnienia programu ale na zasadzie prób i błędów następnie odpaliłem EA download manger. Wyskoczyła mi jednak jakaś informacja o nieudanej aktualizacji tego ostatniego i nie mogę programiku znaleźć na dysku.

Nie udało mi się znaleźć rozwiązania w przeglądarce. Ma ktoś jakieś pomysły obok przeinstalowania wszystkiego?

 

EDIT ok poradziłem sobie sam…  wpisałem Alice w wyszukiwarce windows, wszedłem na konto EA (musiałem kiedyś założyć dla innej gry) i ponownie wklepałem klucz gry. Mimo wszystko dziwna jest procedura włączania produktu. Pomimo aktywacji nadal nie mogę odpalić z folderu na dysku, nie mam też go w menu start. Pierwszy raz w życiu przypisałem więc launcher do paska zadań…

Temat można usunąć/ ewentualnie zamknąć jeśli admin sądzi, że może się to komuś kiedyś przydać. Sorry za zamieszanie ale męczyłem się 2 godziny po instalacji próbując wystartować tą grę.

Uruchamiasz poprzez Origin ?

Czekaj czekaj bo nie rozumiem…  :?

Obecnie odpalam z menu start.

 

A co do samej gry to ma niesamowity klimat, o taaak…

Kupiłeś Alicję wraz z programem Origin, Steam czy bez zabezpieczenia ? Zobacz z tyłu opakowania jakiego rodzaju masz zabezpieczenie.

Steam to na pewno nie jest bo mam kilka gier na tej platformie. Origin też mi nic nie mówi, chyba ta wersja jest bez zabezpieczenia

Luknij sobie fotkę

post-152119-0-61713600-1396352976_thumb.

 

Bo jest przypisana do konta Origin/Ea.