Problem z odpaleniem gry

Witam !

Otóż zainstalowałem Dark Messiah of Might and Magic i wszystko szło gładko dopóki nie postanowiłem zmienić ustawień grafiki na większą rozdzielczość , ponieważ gra na niskich parametrach jest dosyć frustrujące .Jednak po tej zmianie gra nie chce się odpalić . Podczas uruchamiania gry pokazuje się okienko po czym zaczyna migać kilka razy i wyskakuje błąd . Próbowałem przeinstalować grę , jednak to nic nie dało, nadal występuje ten sam problem .

Proszę o pomoc.

Podaj parametry PC.

PC spełnia wymagania?

Gra oryginalna?

Karta graficzna AMD Radeon HD 6800

4GB RAM

Procesor 3,2 GHZ

Gra oryginalna

Zaktualizuj stery do grafiki

sulesgw , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

A może po prostu karta graficzna jest za “nowa”? Czasem tak się zdarza, że niektóre stare gry nie działają pod nowymi kartami. Poza tym warto zainstalwoać patcha.

Co jak co, ale takie rzeczy akurat nie miałyby na to wpływu.

Niekoniecznie. Nowy Dark Messiah działa na platwormie steam i jest aktualizowany od premiery. Pirat natomiast jest tym co było wydane w czasie premiery i najczęściej nie ma wsparcia na nowych systemach operacyjnych. Także gry ze wsparciem technicznym sa bardziej kompatybilne od piratów, bo mają wsparcie nowych patchy.

PS: sulesgw zarzuć proszę Print-screenem jaki to “wyskakuje błąd” :slight_smile: