Problem z odpaleniem NFS CARBON

Witam,

mam pewien problem z odpaleniem gry Need For Speed Carbon…

Mam zgodny sprzęt… Spełnia wymogi gry ale juz po instalacji gdy wloczam gre pojawia mi sie czarny ekran i wraca spowrtotem na pulpit… Nie wiem co robic co poradzicie???

Nie chcem zakladac drugiego tematu wiec zapytam sie odrazu:

mam 768 RAMu, ale programy wykrywaja mi go o 50 za mało… Podobno grafa zrzera czy cos w tym stylu… Jest moze jakis program zeby nie zrzerała??? Albo cos w tym stylu???

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi,

Pozdrawiam

Oryginał czy pirat ?? ?? ??

Jak masz oryginalnągre na 50% to wez zareklamuj i bedzie po problemie O_K A jak masz pirata to piratą nie pomagany Narty RulleZ :lol :lol:

Stery i directX najnowsze?

Nom… A jest to oryginał i u kumpla wszycho dobrze chodzi… Co mam zrbić?:frowning:

Podaj pełną konfigurację komputera.

AMD Athlon 64

Procesor 3200+

Ram 448.5 (teraz juz mi tylko tyle pokazuje)

Płyta główna ASuS M2V-TVM

Jaka karta graficzna ?

Jeżeli zintegrowana na płycie głównej to Carbon nie ma prawa chodzić.

Karta graficzna zintegrowana a dlaczego nie ma prawa chodzić…? Chyb ato nie ma znaczenia ale w tym sprzęcie nie jestem ekspertem:D:D

Jeżeli zintegrowana na płycie głównej to Carbon nie ma prawa chodzić

-nie tyle ,że nie ma -co zależy jaka karta

-ale zazwyczaj jest za słaba,

Informacje o zintegrowanej karcie graficznej, znajdującej się na tej płycie głównej:

Zintegrowana karta graficzna : VIA DeltaChrome (max. 256MB pamięci współdzielonej)

Obsługa :

DirectX 9

Pixel Shader 2.0

BRAK OBSŁUGI OpenGL

Zintegrowana karta via.Carbon nie ma prawa chodzić.Musi być conajmniej nVidia GeForce 5900XT lub porównywalna ATi.

Czyli nie odpale u siebie tej super giereczki??? A kupiłem ją za 47 Euro…:(:frowning:

Dzieki za wszystkie odpowiedzi…