Problem z odpaleniem pliku o formacie class z Wiersza Polece

Cześć wszystkim…

Nie wiem czy zawsze każdy musi mieć problem jakiś z programowaniem…Mam książkę “Rusz Głową JAVA” niby jest OK ale pierwszy kod ze strony 28 wpisujesz i nie działa.Czy autorzy umyślnie wstawili błędny kod by każdy uczeń musiał się domyśleć o co chodzi…Nawet żadnej informacji nie ma, że kod ten jest z błędem lub nie kompletny. Ale dobra znalazłem gdzie jest luka i wpisałem resztę kodu dzięki również osobie o nazwie “fleszer” i EUREKA kod się odpalił z wiersza poleceń ale tylko raz…Teraz już nawet nie drgnie Powie mi ktoś czy to jest normalne, że zawsze spotyka się jakieś głupie problemy…Mieliście podobny problem???

Może trzeba odpalić ten plik .class jakoś inaczej ? Pomorze ktoś bo mnie to zaczyna łamać i wkurwi… Dzięki Artur z Gdyni

Pokaż kod, opisz jak odpalasz i czym się objawia, że “nie drgnie”.

Cześć Sory,że tak długo nie odpisywałem ale bylem zajęty.Podam ci kod skompilowany do pliku klasy.

import java.awt.*;

import java.awt.event.*;

class ImprezaApp {

public static void main(String[] args) {

Frame f = new Frame(“Impreza”);

Label l = new Label(“Impreza u Tomka!”);

Button b = new Button(“Pewnie!”);

Button c = new Button(“eee…!”);

f.add(l);

f.add(b);

f.add©;

f.setSize(200, 200);

f.setVisible(true);

}

}

Otwierając Wiersz Poleceń wpisuje :javac ImprezaApp.java wtedy kod kompiluje się do pliku klasy

i jak chcę go odpalić to nic się nie dzieje po wpisaniu : java ImprezaApp ten kod raz odpalił ale to wszystko…Niewiem co jest narazie dałem sobie spokój z tym i czytam dalej o JAVIE…Dzięki za pomoc