Problem z odpaleniem pliku z rozszeżeniem ISO

mam problem ściągnołem wczoraj plik z rozszeżeniem iso i nie mogo go odpalić wyskakuje mi ciągle komunikat “Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone”. pytanie czy da się coś z tym zrobić czy darować sobie i wywalić go

a przez co otwierasz ISO ? bo to jest obraz plytki i powinienes otworzyć go przez Daemon Tools lub przez Alkohol 120% :wink:

z alkoholem miałem problem bo był to trial więć go wyrzuciłem i zainstalowałem deamona ale on nic z tym niechce zrobić

ale odszukujesz plik daemonem i co ? odpalasz go i wtedy wypisuje taki komunikat ?

nie jak chce odpalić deamona to nic się nie dzieje alkohol uruchamiał się normalnie jak każdy programik a ten tylko tworzy dodatkowy dysk a jak włączam na pasku i wybieram device 0: [f] ścieżke do tego pliku i wybieram aby się otworzył to nic się niedzieje zamyka sie wszystko i nic więcej

no wlasnie i wtedy wchodzisz Mój Komputer > (x:)DVD-ROM (gdzie x to twoj wirtualny napęd) PPM na to i otwórz i powinien ci się otworzyć pliczek

ale się nie otwiera mam san andreas i prubowałem to samo zrobić z nim i wszystko jest ok a przy tym nie zamyka się i nic tak jak bym w ogóle go nie uruchamiał

co to za plik ? moze daj screena z tym co sie dzieje

mógłbym (normalnie widoczny jest jako archiwum Winrara) ale właśnie o to chodzi że nic się nie dzieje kompa zachowuje sie tak jak by nie dostał nic do uruchomienia więc nie wiem czy ci moja tapetka w czymś pomoże

.iso nie otwiera sie winrarem tylko tak jak mowilem. montujesz ten obraz daemonem i wchodzisz w moj komputer i otwierasz wirtualny naped. zrob tak i powiedz co wtedy sie dzieje

napisze krok po kroku:

  1. naciskam prawym na logo deamona na pasku koło zegarka

2.wybieram virtual CD/DVD-ROM

3.następnie wybieram Device 1:[G]D:\my downloads\name.iso

4.rozwijam kolejną liste wybieram Mount image, wyświetla się plik name.iso

  1. otwieram go

  2. wielkie G się dzieje

a ten plik otwierasz w moim komputerze (ten napęd G:) ? jezeli tak to powinien ci wyskoczyc komunikat ze nie ma plyty w napędzie albo chociaz powinno sie pojawić puste okno

wyskakuje już ci mówie “włóż dysk do stacji G:”

hmm czyli musi być coś nie tak z plikiem .iso , moze sprobuj winrarem naprawic archiwum. duzy jest ten plik ? bo moze poprostu warto nowy sciągnąc bo moze byc uszkodzony

spróbuje może się uda jak nie to do kosza bo plik ma 1,5GB i nie warto ponownie go ściągać dzięki wielkie

ew. zmień forumat pliku przez np. game jacka . odpalasz tak:

  1. daemonem montujesz

  2. odpalasz game jacka

  3. Kopiowanie na dysk twardy

  4. napęd zródłowy: G

  5. scieżke ustawiasz sam

  6. w daemonie bierzesz aby wyświetlalo wszystkie pliki

  7. odszukujesz ten plik pod nazwą: nazwa.xmd

  8. montujesz i otwierasz napęd G i moze to poskutkuje

Powodzenia