Problem z odpaleniem plyty

Witam, mam problem z odpaleniem plyty asus’a model A7A266 z procesorem athlon 1600+. Wszystko podlaczam tzn. zasilacz(modecom 350), ram(512 sdram-plyta ma dwa rodzaje slotow ramu tzn. ddr i sdram ja wkladam sdram bo ddr nie posiadam),dysk rownierz podlaczam grafike geforce 2 mx/mx 400. Odpalam bez karty dzwiekowej bo nie posiadam i po wlaczeniu zasilania witrak na procesorze sie kreci procesro chodzi lampka na plycie sie swieci ale system sie nei startuje.

Hmm… i nie bardzo wiem o czym zapomnialem a moze czego nei podlaczylem…moze jakies rady?

moze uszkodziles plyte. ja kiedys mialem to samo i sie okazalo sie jest charatnieta plyta. jak masz mozliwosc to przetestuj ja na innym komputerze

mozna było by napisać, ale nikt chyba nie zacznie do momentu jeżeli nie opiszesz bardziej problemu:

:arrow: czy BIOS się ładuje :?:

:arrow: czy BISO wykrywa sprzęt

:arrow: podaj konfiguacje komputera

:arrow: czy wydobywają się dzwieki z głosnika systemowego

:arrow: czy resetowałeś BISO

:arrow: etc

Na dzień dobry zrób tak, odłącz wszystkien sprzęt CDROM, HDD, skaney drukarki etc

Podmień baterie CMOS

a dalej zaczniemy działac wicej jak podasz nam wiecej informacji.

P.S

@Pure to nie ten dział :wink:

Nie raczej plyta jest dobra.

To tak bios sie niieladuje, co za tymidzie nie ma mozliowsci wykrycia sprzetu, konfiguracja to athlon 1600+ plyta asus’a A7A266, dzwiekie sie nie wydobywaja z plyty. Z glosnika tez nie bo podlaczam bez karty dzwiękowej bo takiej nie mam, tak bios resetowalem.